Bir IoT geliştirme şirketini işe almanın kendi avantajları vardır. Onların deneyimlerinden, geçmişlerinden ve satın alınabilirliklerinden yararlanacaksınız. Ayrıca iletişim becerilerine de güvenebilirsiniz. Bu faktörler, onları işe alıp almayacağınızı belirleyecektir. Karar verdikten sonra, yeni teknolojinizi geliştirmek için bir IoT geliştirme şirketi bulmanın zamanı geldi.

Aşağıda, bir IoT geliştirme şirketi kiralamanın yararlarından bazıları verilmiştir.

ekonomik olmak

Bir IoT uygulama geliştirme şirketini işe almanın maliyet etkinliği, birkaç faktöre dayanmalıdır. Öncelikle geliştirilecek mühendis ve ekran sayısı önemli bir faktördür. İkincisi, bu sektörde deneyim çok önemlidir. Genç ve tecrübesiz bir ekip kaliteli sonuçlar üretemeyebilir. Son olarak, IoT uygulama geliştirme şirketi kaliteli proje yönetimi ve dış denetim sağlamalıdır.

İşe almanın bir avantajı varken Nesnelerin İnterneti Geliştirme Şirketi, dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Deneyimli geliştiriciler ve iyi çalışma kültürü çok önemlidir. Trendleri tahmin etmek zor olsa da, bir geliştirme ortağının geçmiş performansını değerlendirmek mümkündür. Deneyimli bir IoT uygulama geliştirme şirketi, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve işlerini anlar ve onların geleceğine yatırım yapmaktan çekinmez.

Bir IoT uygulama geliştirme şirketinin geliştirici ekibi, çeşitli avantajlar sağlayabilir. Deneyime ek olarak, IoT geliştirme şirketleri de en iyi fiyatlara sahiptir. Bir Amerikalı yerine Belaruslu profesyonelleri işe alarak yılda 60.000 $ tasarruf edebilirsiniz. Serbest çalışma harika bir seçenektir, ancak dezavantajları da vardır. Serbest çalışma çok pahalıdır ve serbest çalışanın projeden vazgeçmeyeceğinin veya hassas bilgileri sızdırmayacağının garantisi yoktur.

Deneyim

Bir IoT geliştirme şirketini işe almadan önce, IoT projeleriyle çalışmak için gerekli uzmanlığa sahip olduklarından emin olmanız gerekir. Projeniz ister IoT cihazları, ister sensörler veya PCB düzeni içeriyor olsun, bu tür alanlarda deneyime sahip bir geliştirme şirketi faydalı olabilir. Örneğin, Velvetech’teki IoT geliştirme ekibinin, devre tasarımınıza göre bileşenleri sipariş etmelerine ve ardından size teslim edilmeden önce onaylamalarına olanak tanıyan çeşitli donanım üreticileriyle ilişkileri vardır.

Bir IoT geliştirme şirketini işe almadan önce, geliştiricilerin IoT ürünleri üzerinde çok fazla deneyime sahip olduğundan emin olun. Farklı IoT çözümlerinin farklı donanım ve yazılımları vardır, bu nedenle sektörünüzün özel ihtiyaçlarını anlayan bir geliştirme şirketi bulmak önemlidir. IoT geliştirme ekibi, bulut hizmetleri, protokol optimizasyonu ve büyük veri yönetimi dahil olmak üzere çeşitli teknolojilere aşina olmalıdır. Ek olarak, üçüncü taraf API’lerle çalışma deneyimine sahip olmalıdırlar.

İletişim şekli

Bir seçerken Nesnelerin İnterneti uygulama geliştirme şirketiİletişim tarzı önemli bir faktör olmalıdır. Şirketin IoT geliştirme ekibiyle konuşurken kendinizi rahat hissetmelisiniz, ancak aynı zamanda iyi bir iş ahlakına sahip olduklarından ve iyi iletişim kurabildiklerinden de emin olmalısınız. Sizin için neler yapabileceklerini görmek için şirketin portföyünü ve mobil uygulamalarını kontrol ettiğinizden emin olun. İşletmede yenilerse, önceki müşterilerinden gelen yorumları okuyun.

Başka bir nokta, yazılım testine yaklaşımlarıdır. Çevik veya Şelale geliştirme kullansalar da, bir IoT geliştirme şirketi en yüksek kalite standartlarını karşılamalıdır. Saygın bir şirket, otomatikleştirilmiş test takımlarının kullanımı da dahil olmak üzere yazılım ve donanım geliştirmedeki en iyi uygulamaları izlemelidir. Ayrıca, IoT geliştirme şirketinin geliştirme sürecindeki değişiklikler konusunda ne kadar esnek olduğunu da göz önünde bulundurmalısınız. Belirli bir teknolojiye çok bağımlı bir şirket istemezsiniz, çünkü bu, alt çizgiyi tehlikeye atabilir.

Tarih

Bir IoT uygulama geliştirme şirketini işe almadan önce, sicillerine bakmalısınız. Müşteri incelemelerine bakın ve kaç tane benzer proje tamamladıklarını görün. Bir şirketin incelemesi yoksa veya henüz sizinki gibi bir proje sunmadıysa, başka bir yere bakmalısınız. Ne kadar süredir iş yaptıklarını kontrol edin ve herhangi bir inceleme veya referans için sosyal medya profillerini kontrol edin.

10 yıldan fazla süredir faaliyet gösteren bir şirket, bir IoT yazılım geliştirme projesi için iyi bir seçimdir. Appinventiv, 500’den fazla teknoloji uzmanına sahiptir ve IoT sensörlerinde liderdir. Ekibi, IoT uygulamaları geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir ve binden fazla başarılı projeye sahiptir. Bu IoT yazılım geliştirme şirketi, müşteri IoT girişimlerine yapılan çok sayıda yatırım da dahil olmak üzere bir başarı geçmişine sahip olmalıdır.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.