Niteliksiz paketleyicilere ve Chennai’den Pune’a nakliyecilere dikkat edin

Diposting pada

İnsanlar genellikle profesyonel bir hizmet sağlayıcı tutmanın ne kadar önemli olduğunun farkında değiller. Profesyonel hizmetler olmadan taşınmak zahmetsiz olamaz. Yetkinlik gerçekten çok önemlidir. Yetkin nakliyeciler, deneyim yoluyla çok fazla uzmanlık kazanmış kişilerdir. Artık, Chennai’den Pune’a ne tür paketleme ve taşınmaya ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Ancak soru, böyle bir kişinin nasıl bulunacağı ve işe alınacağıdır. Bu sorunun tek çözümü bu blog. Kesinlikle tatmin edici bir seviyeye ulaşmanıza yardımcı olabilir. Özellikle, sorumlu ve yetenekli nakliye şirketlerini işe almanın yollarını öğreneceksiniz. Bu sizi ilgilendiriyorsa, başlayalım.

Yeni gelenleri veya yeni gelenleri filtreleyin Deneyime odaklanın

Blogun ana motivasyonu, profesyonel hizmetler almanıza yardımcı olacak en iyi tavsiyelerden bazılarını açıklamaktır. Başka bir deyişle, size nasıl yetki vereceğinizi ve işe alacağınızı anlatmaktır. Chennai’yi paketleme ve Pune’a taşıma. Bu nedenle, ilk tavsiyeyi dikkate alın. aşağıdaki gibi açıklanmıştır. Sektörde yeni olan servis sağlayıcıları işe almayın.

Yapması basit ve kolaydır. Bir nakliyeci ile görüşmek için pazardayken, şirketin yılını göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Dünyadaki hiçbir şirket entegrasyon olmadan böyle olamaz. Bu, her şirketin tescilli, geçerli ve yasal hale gelmesi için geçmesi gereken süreçtir. Daha doğrusu tescil, bir şirkete yetki vermek için yasal bir işlemdir. Bu nedenle, bir nakliye şirketiyle konuşmaya geldiğinizde, önce onlardan bir cevap istediğinizden emin olun. Onlara ne zaman şirket olarak tescil edildiklerini sorun. Sadece onların sözlerine güvenmeyin. Bunun yerine, sizden önce geçerli yasal belgeler sunmalarını isteyin. Şirketin önemli bir deneyime sahip olduğunu öğrendikten sonra, satın alma işleminizi gerçekleştirin. Diğerlerinin yanı sıra deneyimli hizmet sağlayıcılar yetersiz değildir. Size en iyi hizmeti sağlayabilirler.

Üstelik acemiler, bu alanda kariyerlerine yeni başlamış kişilerdir. Bu tür insanlar genellikle önemli pratik bilgilere sahip değildir. Ancak, teoride harika olabilirler. Ana sebep aşağıdaki gibidir. Farklı müşteri türlerine hizmet verme konusunda henüz yeterli deneyime sahip değiller. Bir acemiyi işe alıyorsanız, aşağıdaki nedenler, korkunç bir seçim yapmanızın ana nedenidir. Taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görme olasılığı artar. Bu nedenle, taşınmanız sırasında size hizmet veren kişinin deneyimli ve dolayısıyla verimli olduğundan emin olun.

Sonlandırmadan önce her şeyin tartışıldığından emin olun Güvenilirliği sağlayın

Genellikle aşağıdakiler de olur. Birçok müşteri etkili davranmaz. Gidip konuşurlar ve bunun son anlaşma olduğunu düşünürler. Ancak durum böyle değil. Bir hizmet sağlayıcıyla herhangi bir işlemi tamamlamadan önce uygun belgeler yapılmalıdır. Chennai’den Pune’a dolandırıcılara ve güvenilmez nakliyecilere paranız yetmez. Aşağıdaki bilgileri gözden geçirin. Güvenmeye değmeyen hizmetleri işe almadığınızdan emin olun.

Ana nokta şudur. Bir paketleyici ve nakliyeci ile tanıştığınızı varsayalım. İlk peşinatı ödemeye başlamadan önce her şeyi yazılı olarak talep ediyorsunuz. Bu durumda servis sağlayıcı kendini pek doğru hissetmiyor. Şartlarınız ve koşullarınızla aynı fikirde görünmüyorlar. Bu durumda böyle bir kişiyle iş yapmayın. Bu kişi bir dolandırıcıdır. Ek olarak, yazı yoluyla da hiçbir gizli ücret uygulanmadığından emin olun.

Bir ziyaret ettiğinizde hareketli şirket İlk olarak, maliyeti bir kağıda yazın. Daha sonra kanıt olarak hizmet edecek. Aşağıdakileri hayal edin. Diyelim ki bir taşıma şirketi tuttunuz. Chennai’den Pune’a geçiş. Başlangıçta size maliyetinin 10.000 rupiden fazla olmayacağı söylendi. Tamamen tatmin olmuş hissediyorsunuz. Daha sonra son tutarı ödeme zamanı geldiğinde şok olacaksınız. 10000 Rs üzerinden 6000 Rs ödemiş olmanız koşuluyla, 5000 Rs’den fazlaydı. Mantıksal olarak sadece Rs.4000 ödemeniz gerekiyor. Yani bu da olur.

Yani, her şey yazılı olsun. Kağıda yazmalarını sağlayın. Aşağıdaki örneği ele alalım (servis sağlayıcınız yazabilir). Aşağıda belirtilen hizmetleri yerine getirdikten sonra Bay A’dan yalnızca 10.000 Rs ve daha fazla ücret talep etmeyeceğim. Bunu yazılı olarak aldıktan sonra, her şey güvende. Kimse seni aldatamaz. Bu yüzden akıllı oynamayı öğrenin.

Diğer bir avantaj ise aşağıdaki gibidir. Birisi geçerli bir hizmet sunarsa, bunu yapmayı hemen kabul edecektir. Bu uygulamaya ancak güvenilmez kişiler karşı çıkar. Bu sayede güvenilir bir servis sağlayıcı da bulabilirsiniz.

Bir taşıma şirketiyle çalışmadan önce taşınmanın yaklaşık maliyetini öğrenmek istiyorsanız, araca göz atın Paketleme ve taşıma maliyeti hesaplayıcısı Bu, bazı servis sağlayıcılar hakkında daha fazla ayrıntı almanıza yardımcı olacaktır.

Yasadışı hizmet sağlayıcıları düşünmeyin

Chennai’den Pune’a paketleyicilere ve nakliyecilere mi ihtiyacınız var? Aşağıdakiler de önemlidir. Yasadışı bir nakliyeciyi işe almamayı kendi sorumluluğunuzda yapın. İki faydası var. Önce güvenilir hizmet alırsınız. Diğer bir deyişle, kesinlikle güvenli ve zamanında teslimat alacaksınız. Bunun nedeni, yasal paketleyicilerin ve nakliyecilerin genellikle yetkin ve profesyonel olmalarıdır. Devlet yetkilileri, yeterli nitelikleri doğrulamadan kimseyi meşrulaştırmaz. İkincisi, bir tüzel kişiyi istihdam ettiğinizde, bu aynı zamanda tüm milletin yararınadır. Hiçbir ülke vatandaşlarının yasa dışı faaliyet gösteren kişilerle iş yapmasını istemez. Bu nedenle, yalnızca yasal nakliyecileri işe aldığınızdan emin olun.

Artık ne yapacağınızı bildiğinize göre, şunları yapmak isteyebilirsiniz: Kimin yasal olduğundan ve tam tersi olduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Sorunun cevabı basit ve kolaydır. Geçerli yasal belgeleri olup olmadığını kontrol edin. Değilse, onları gayri meşru, aksi takdirde meşru olarak kabul edin. Her şey geçerli yasal belgelere sahip olmakla ilgili. Bir nakliye şirketinin IBA lisansına sahip olduğunu varsayalım. onun bir GST kayıt numarası ayrıca. Ayrıca şirket en son çıkan kanuna göre tüzel kişilik olarak tescil edilmiştir. Ayrıca şirketin PAN kartı gibi başka yasal kanıtları da vardır. Bu durumda hukuken geçerli ve güvenilir olduğu söylenebilir. Böyle bir kişiden kaliteli hizmet bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, işe aldığınız kişinin her zaman bir meşruiyet kontrolü yoluyla kalifiye olduğundan emin olun.

Bir şey daha, aşağıdakine dikkat edin. Sağlanan belgelerin gerçekliğini ve sahteliğini kontrol etmek de önemlidir. Bazen size süresi dolmuş belgeler gösterilir. Bu tür eşyalar düzenli aralıklarla yenilenmelidir. Bu nedenle, böyle bir şeyin olmayacağından emin olun. Bu, krediyi kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Bunun dışında sahte yasal belgelere güvenmeyin. Ve hepsi bu.

Pune’da eğlenmek için en iyi üç yer

Pune’da olduğunuzu hayal edin. En iyilerinden birini işe aldın Chennai’den Pune’a paketleme ve taşıma Ve oraya çoktan geldiler. Şimdi ne yapman gerektiğini düşünüyorsun? Başka şeyler de yapabilirsin ama Pune’un harika turistik yerlerini keşfetmeye ne dersin? Kulağa harika geliyorsa, takip edin. İlk üç konum aşağıda listelenmiştir.

Batı Gatları: Doğayı seviyorsanız, Batı Ghats’ı ziyaret edin. Deneyimleyeceğiniz ve kaybolacağınız çok fazla doğası var. Puslu dağ zirvelerinden kuşların rahatlatıcı cıvıltılarına kadar her şey rahatlatıcı. Ayrıca burada her andan sonra yeni bir şelale ile karşılaşacaksınız. Burası yeryüzünde bir cennet. Yani, Pune’da olmak ve Batı Ghats’ı ziyaret etmemek sadece bir utanç. Ve bu site aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası statüsüne sahiptir.

Chevroni Kalesi: Tarihi seviyor musun? Bu çanta favorin mi? Tarih sizi büyülüyorsa, Chivonrei Kalesi’ne gelin. İhtiyacınız olan her şeye sahiptir. Burası Shivaji’nin doğum yeridir. Shivaji’nin ilk eğitimi burada gerçekleşti. Bu site, bölgesinde tarihi bir his ve kırsal bir görünüme sahiptir. Öyleyse gelin ve Pune’un değerli noktalarından birini keşfedin.

Seven Wonders Rüya Parkı: Cimriyseniz, muhtemelen dünyanın tüm harikalarını görmek için para harcamak istemezsiniz. Sessiz değil, değil mi? Ancak, bir seçeneğiniz var. Haft Puna Rüya Parkı’nı ziyaret edebilir ve oradaki tüm harikaları keşfedebilirsiniz. Ve çok pahalıya mal olmayacak. Pune’deki daha fazla turistik yer için interneti ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Ayrıca Oku: – Yağmurlu mevsimde hareket etmek için kanıtlanmış 10 ipucu

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *