OpenSea Klonu: ​​Yeni bir fırsat dalgası

Diposting pada

OpenSea, Ethereum blok zinciri ağındaki lider pazardır. NFT pazarına kendi nişleriyle adım atmak isteyen herhangi bir NFT meraklısı, OpenSea gibi pazar lideri bir platforma talip olacaktır. Blockchain geliştirmeleri ile artık bir OpenSea simülasyon pazarı geliştirme imkanı ile OpenSea gibi kendi pazar yerinize sahip olabilirsiniz.

OpenSea, NFT alanındaki öncülerden biridir. Satışlar rekor kırıyor ve pazar zengin özellikler ve yeteneklerle dolu. Bir OpenSea klon pazar platformu oluşturmak, NFT ticaret girişiminiz için bir öncü olabilir.

OpenSea Market, sanat, spor, video vb. tüm NFT kategorileri tek bir çatı altında bulunabileceğinden hem alıcılar hem de satıcılar için harika bir pazar yeri seçimidir. OpenSea Market, eşler arası NFT ticaretine izin verir.

OpenSea gibi önde gelen pazar yerlerindeki bir diğer önemli pazar özelliği, dijital sanatı NFT’ye dönüştürme ve bundan para kazanmaya yönelik karmaşık süreci üstlenmesidir.

OpenSea, pazarında daha fazla NFT projesine ev sahipliği yapmak için açıkça bir merkez haline geldi. OpenSea, kullanıcılara pazardaki en iyi deneyimi sağlayan kusursuz kullanıcı arayüzü sayesinde inşaatçılar için mükemmel bir pazar yeri olmuştur. OpenSea Marketplace’in bu güçlü yönleri, onu yalnızca NFT yaratıcıları arasında değil, aynı zamanda bir OpenSea klon pazarı geliştirerek NFT yolculuğuna başlamak isteyen girişimciler için de en popüler platform haline getiriyor.

Neden OpenSea Klonunu seçmelisiniz?

OpenSea Clone, NFT ticaret yatırımınızı OpenSea platformuyla aynı özelliklerle sağlar, ancak mevcut özelliklere ve işlevlere ek olarak, iş modelinizi desteklemek için pazar platformunu özelleştirebilirsiniz.

tembel çarpma

OpenSea Klon Pazarı, NFT yaratıcılarına, daha fazla NFT yaratıcısını platforma çekmeye yardımcı olan bir tembel para basma seçeneği sunar. Tembel para basma seçeneği, NFT yaratıcılarının, NFT satışı tamamlandıktan sonra ihtarlar için ödeme yapmasına olanak tanır. Bu, pazara ilgi çekmeye yardımcı olan harika bir özellik.

Çapraz Zincir işlevi

OpenSea Emulation, işletmenizin piyasayı, iş modelinize en uygun, seçtiğiniz herhangi bir blok zinciri platformunda yönetmesine olanak tanır.

Kripto cüzdan entegrasyonu ve ödeme

Cüzdan, dünyadaki herhangi bir pazarın temel özelliklerinden biridir. Cüzdan, kullanıcıların NFT’leri satın almasını, satmasını, ticaretini ve depolamasını kolaylaştırır. OpenSea gibi Clone Market de kullanıcılara 150 ödeme seçeneği sunabiliyor.

Liman Protokolü

OpenSea klonunda bulunan benzersiz bir özellik, bağlantı noktasıdır. Bu, kullanıcıların piyasada NFT’leri güvenli bir şekilde satın almalarını ve satmalarını sağlar. Piyasa şirketinin piyasa işlevlerini hızla iyileştirmesini sağlar.

Liman protokolünü uygulamanın ana sonuçlarından biri, gaz maliyetlerini yaklaşık %30 oranında düşürmesi ve bu da pazarınızda daha fazla ilgi çekmenize yardımcı olmasıdır.

Seaport’un pazara kattığı bir diğer özellik ise kullanıcıların portföydeki her bir NFT’yi sunmak yerine tüm portföyü sunmasına olanak sağlamasıdır. Ayrıca kullanıcıların piyasadaki bir özellik filtresi ile arama yaparken taban fiyat, nadir yüzde ve en yüksek teklif gibi istatistiklere sahip olmalarını sağlar. Bu özellikler, kullanıcılara en iyi teklifi sunma konusunda daha iyi bir fikir verir.

Pazar sahipliğinin maliyet avantajları

Bir OpenSea klon pazarına sahip olmak, kazanç için geniş fırsatlar sunar. İşletmeniz kullanıcılardan ücret alabilir. Ayrıca bir işlem ücreti de alabilirsiniz ve piyasa sahibinin bir başka avantajı da, NFT yaratıcılarına yalnızca %10 telif hakkı sunabilmeleridir.

Dolandırıcılığı azaltın

Opesea Clone platformu, sektördeki tanınmış NFT sanat yaratıcılarına, sahtekarlığı ve tanınmış NFT yaratıcısının itibarının ve imajının kötüye kullanılmasını azaltmak için bir onay işareti sağlar.

Vitrin

OpenSea klon komut dosyanız, diğer herhangi bir NFT pazarından farklı olarak benzersiz bir vitrin özelliği ile donatılmıştır. OpenSea klon özelliği, kullanıcılar için benzersiz tasarımlar ve özellikler içeren bir vitrin oluşturmanıza olanak tanır.

sıralama

Alıcılar, OpenSea simülasyonu NFT pazarındaki sıralama istatistiklerinin farkındadır. Bu özellik, kullanıcıların arama sonuçlarını zincire, taban fiyata, piyasadaki en iyi veya trend olan NFT’lere veya NFT kategorilerine göre filtrelemesine olanak tanır.

sekme oluşturuldu

Oluşturulan sekme seçeneği, OpenSea klon NFT pazarına eklenen nispeten yeni bir özelliktir. Bu özellik, NFT alıcılarının, OpenSea’nin takip ettiği çeşitli pazarlarda belirli bir üreticinin diğer NFT projelerini izlemesine olanak tanır.

taban fiyat

Bu, alıcıların belirli bir NFT koleksiyonunun taban fiyatını bilmelerini sağlayan, çok beklenen bir özelliktir. Taban fiyat, potansiyel alıcıların belirli bir setteki bir NFT’nin ortalama fiyatını bilmelerine yardımcı olur.

Kredi ve banka kartı ödemesi

OpenSea Clone NFT Marketplace, kullanıcılara Polygon NFT projelerini banka veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle satın almalarına olanak tanıyan başka bir ödeme seçeneği sunar.

Koleksiyon sayfası

OpenSea klonu NFT pazarı, pazardaki alıcıların göz atma deneyimini kolaylaştırmak için koleksiyon sayfasındaki arama çubuğu listesi ve filtreler gibi çeşitli özelliklere sahiptir.

OpenSea nasıl çalışır?

Alıcılar ve satıcılar için NFT pazarında çalışmanın görüşleri ve özellikleri buna göre farklılık göstermektedir.

satıcı

Satıcının Klon Pazarı platformuna kaydolması ve ardından NFT yolculuğuna başlamak için cüzdanı entegre etmesi gerekir. NFT proje yaratıcısı, piyasada listelemek için NFT proje darphanesini hazırlamalıdır. Platform ayrıca satıcılara pazarı kullanma seçeneği de sunar. Satıcılar, piyasada potansiyel alıcıları çekmek için açık artırmalarda veya açık tekliflerde basılmış NFT’leri listeleyebilir.

alıcılar

Alıcılar, piyasada NFT ticareti yapmak için piyasaya kaydolmalı ve cüzdanlarını entegre etmelidir. Alıcı, NFT projelerini satın almak için piyasadaki ihaleye veya müzayedeye katılabilir. Ayrıca, alıcılar tüm NFT proje portföyünü satın almayı teklif edebilir.

En iyi OpenSea klon geliştirme şirketleri

Kendi OpenSea klon pazarınızı geliştirmenin birçok faydası vardır. Bu ticari avantajlardan yararlanmak için kripto işiniz, klon pazarınızı geliştirmek için endüstri lideri bir şirkete ihtiyaç duyar.

Infinite Block Tech, işinize mükemmel bir geliştirme çözümü sağlayabilecek en iyi şirketlerden biridir. NFT pazarındaki en deneyimli şirketlerden biri olarak, size iş ihtiyaçlarınıza en uygun OpenSea klon geliştirme çözümünü sağlayabilirler. Pazarı müşterilere teslim ettikten sonra durmuyorlar. Ayrıca 7/24 geliştirme sonrası hizmetler sunarlar.

Blockchain App Factory, müşterilerine sunmak için birçok pazar geliştirme hizmetine sahip lider bir NFT pazar geliştirme şirketidir. Blockchain App Factory, müşteri tekliflerine özel geliştirme çözümleri sunar. Ayrıca lansman sonrası hizmetler de sunarlar.

Leewayhertz, birden fazla pazar yeri geliştirme hizmeti sunar ve işletmenizin yüklü özellikler ve güvenlik özellikleri katmanlarıyla bir pazar yeri oluşturmasına yardımcı olur. Leewayhertz kripto alanında bir uzmandır.

Havasız daha fazla ölçeklenebilirlik sunan token geliştirme ve pazar geliştirme ile tanınan bir şirkettir. Antier, klon pazar yeriniz için akıllı sözleşme denetim hizmetleri sunar ve bu, pazar yerinizin hatalardan ve ihlallerden arındırılmasına yardımcı olur.

Maticz Marketplace, işletmenizin zincirler arası işlevsellik ile etkinleştirilen bir pazar platformu oluşturmasına yardımcı olur. Maticz, müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir pazar yeri sağlayabilen bir blok zinciri uzmanlarından oluşan bir ekibe sahiptir.

Sonuç

NFT pazarındaki patlama yakın zamanda bitecek gibi görünmüyor. Pazar potansiyeli uygun şekilde kullanılırsa, NFT pazarı iş modellerine yüksek getiri vaat ediyor.

OpenSea klonu, NFT pazarının potansiyelinden uygun şekilde yararlanmanın harika bir örneğidir. Kripto NFT endüstrisindeki en üst düzey şirketler, bir NFT geliştirme şirketinden beklediğiniz en iyi sonuçları sağlayabilir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *