Otomatik çözümle MDB şifresinin kilidini açın

Diposting pada

Hâlâ Secure Access MDB dosyalarıyla mı takıldınız? MDB şifresinin kilidini açmak istiyor musunuz? Ona baskı yapma! Bu nedenle, Access MDB dosyalarının kilidini nasıl açacağınızı öğrenmenize yardımcı olmak için bu kapsamlı kılavuzu oluşturduk. Bu nedenle, bunu daha iyi anlamak için makalenin tamamını okuyun.

Hemen hemen her kullanıcının Access veritabanlarında çok dilli karmaşık bir parolası vardır. Ancak çoğu zaman şifrelerini unuturlar. Bu durumda korumalı MDB dosyasını açamazsınız ve sorunu çözmek için acil bir çözüm arıyorsunuz. Bu nedenle, bir sonraki güvenilir çözümü belirtmek için bunu düşünün.

Ayrıca ücretsiz çözüm diye bir şey olmadığını da bilmelisiniz. Bu nedenle, bu durumda, aşağıda açıklandığı gibi bir üçüncü taraf uygulaması seçin. Ancak, devam etmeden önce aşağıda açıklanan uzman kullanıcı senaryolarını inceleyin. Bir bakayım:

Kullanıcı deneyimi senaryosu

MDB dosyasını dün bir meslektaşımdan aldım. Ancak açmaya çalıştığımda şifre korumalı olduğu için açılmıyor. Ve ne yazık ki meslektaşım bu güvenli Access veritabanının şifresini kaybetti. Artık MS Access MDB dosyasını açmak için etkili bir çözüme ihtiyacınız var. Bu yüzden lütfen bana aynı şeyi yapmanın etkili bir yolunu söyleyin. Çok teşekkürler

MDB şifresinin kilidini açmak için alternatif çözüm

Çoğu kullanıcı, parola korumalı bir MDB dosyasının nasıl açılacağı gibi sorunlarına bir çözüm arıyor. Öncelikle, kullanıcılar veritabanlarını korumak için güçlü parolalar belirler. Ancak karmaşıklık nedeniyle parolalar genellikle kaybolur veya unutulur. Bu durumda, herhangi bir manuel çözüm etkili bir şekilde çalışmayacaktır. Çünkü ücretsiz çözümler unutulan şifreleri kurtaramaz. ama merak etmeyin! Parola korumalı MDB dosyalarının kilidinin nasıl açılacağını çözmek için en iyi çözümler burada. Bu üçüncü taraf bir çözümdür. adlı bu harika yazılımı kullanabilirsiniz. Veritabanı parola kurtarma yazılımına erişim. Bu yazılımı kullanarak, şifreleri anında kurtarabilir ve alfanümerik şifrelerle korunan MDB dosyalarını açabilirsiniz.

Bu nedenle, acemi kullanıcılar herhangi bir deneyim olmadan şifre açma prosedürünü kullanabilirler. Ayrıca bu uygulama, şifre kurtarma hizmetini kullanarak MDA ve MDW dosyalarının şifresini kaldırma özelliğine sahiptir. Ancak, bu aracı kullanarak, yalnızca birkaç tıklamayla yedek bir MDB dosyasından parolaları kurtarabilirsiniz. Ayrıca indirebilir ve herhangi bir MS Access sürümü ile kullanabilirsiniz. Çünkü Microsoft Access’in tüm sürümleriyle geniş çapta uyumludur. Ayrıca, tüm gelişmiş ve düşük kaliteli Windows işletim sistemleriyle uyumludur. Ancak diğer ürünlere göre benzersiz özelliklere sahiptir. Bazıları aşağıda gösterilmiştir.

 • Veritabanı erişimi için doğru şifreyi kolayca kurtarabilirsiniz
 • Kaba kuvvet saldırısı yaklaşımıyla MDB dosyalarının kilidini açın
 • Parolayı kaldırmak için MS Access kurulu olmalıdır
 • Bu araç doğrudan Access yedekleme veritabanını açar
 • MDB dosyalarını açmak için tüm Access sürümleriyle uyumlu
 • Yukarıdakilerin tümünü destekler. Windows işletim sistemi sürümü

MDB şifresinin kilidi nasıl açılır – adım adım kılavuz

Bu bölüm, parola korumalı bir MDB dosyasının kilidini açma yöntemini gerçekleştirme adımlarını açıklar. Çoğunlukla tüm adımları ayrıntılı olarak ele aldım, bu yüzden istediğiniz sonuçları elde etmek için bunları takip etmeniz gerekiyor. Hadi başlayalım:

 • İndirmek Ve Kurulum yazılım

Erişim şifresi kurtarma

 • Tıklamak MDB dosyası vasıtasıyla Dosya Ekle Veya Klasörü eklemek Seçenekler

Dosya veya Klasör Ekle'yi tıklayın

 • kaydırmak İle Konum Dosyayı seçmek için MDB dosyasını kaydettiğiniz yer. Tıklamak açık Buton

Aç düğmesini tıklayın

 • Dosyaları ekledikten sonra, yazılım onları yükleyecek ve göstermek Yazılım paneline eklenen MDB dosyaları. Ayrıca seçilen dosyanın yolunu ve dosyanın boyutunu kilobayt olarak gösterir.

Dosyayı görüntüle

 • Ardından sıfırlamak istediğiniz kullanıcının şifresini seçin Sıfırla ve tıklayın Sıfırla çarşaf

Sıfırla seçeneğini seçin

 • daha sonrasında, “Sıfırlama işlemi başarıyla tamamlandıEkran, yazılım arayüzünde görünür. Devam etmek için “İyibuton.

Sıfırlama işlemini tamamlayın

Sonuç

Bu yazıda, MDB şifresinin nasıl çözüleceğinin şifresini çözmek için iyi bir tekniğe odaklandık. Bu gerçeği bildikten sonra, aynısını yapmak için manuel bir çözüm yoktur. Alternatif olarak, yukarıda açıklanan otomatik çözümü kullanmalısınız. Özellikle otomatik çözüm yardımı ile korumalı MDB dosyaları ile ilgili tüm sorunları sorunsuz bir şekilde kolayca çözebilirsiniz. Ayrıca, şu anda çevrimiçi pazarda çok sayıda program bulunmaktadır. Ama en iyisi söz konusu olduğunda. Bu nedenle, aracın tüm yönlerini kontrol etmelisiniz. Bir karar verin çünkü yanlış bir karar işleri daha da kötüleştirebilir.