Yeniden kullanılabilir alışveriş çantaları “içeridedir” ve bu nedenle, Bu, müşterilerin şirket logonuzu üzerinizde görmelerini sağlar. Özel baskılı çantalar ve onlara baktıklarında iletişim bilgileri. Sonuç olarak, farklı geçmişlere sahip çok sayıda insanla bağlantı kurmak için hiçbir şey yapmanız gerekmez. Konteynerler nedeniyle başka bir şey yapmanız gerekmeyecek.

uyarlanabilirliği Özel baskılı çantalar Bu onların ana satış noktalarından biridir. Yaşı veya çalışma alanı ne olursa olsun herkes tarafından kullanılırlar. Market alışverişine, spor salonuna, hatta parkta yürüyüşe giderken yanlarında pamuklu torbalar getirebilirler. Şirket logonuz, onlar için nereye seyahat ettiklerine bakılmaksızın benzeri görülmemiş sayıda insan tarafından görülecektir.

Diğer promosyon ürünleri ile karşılaştırıldığında, Özel baskılı çantalar En fazla yüzey alanı sağlar ve bu kategoride onları açık ara kazanan yapar. Şirket logonuzu tasarlamaya gelince, tamamen yaratıcı özgürlüğe sahipsiniz. Çantalarınızı öne çıkarmak için onlara kısa bir açıklama veya sanat eseri eklemek isteyebilirsiniz.

Bir şeyin görünümü, işlevi kadar önemli olduğu için, yaptığınız şeyin tasarımına yeterince dikkat etmeniz önemlidir. Herhangi bir renk şemasını veya estetiği kullanmakta özgürsünüz, ancak işinizi görecek insanları ve onların ihtiyaçlarını düşünmek önemlidir. Bu açıdan bakarsanız, sadece işlevsel değil, aynı zamanda şık bir şey yaratabilirsiniz.

Müşterilerinizin onları sevmesini ve saklamasını sağlamak için özel baskılı çantalarınızı nasıl göstereceğinize dair bazı ipuçları.

  • Doğru malzemeleri seçtiğinizden emin olun

Yapmanız gereken ilk önemli karar, doğru içeriği seçmektir. Polyester ve diğer malzemelerin kombinasyonundan yapılan çantalara ek olarak pamuk ve jüt çantalar, size sunulan birçok seçenekten sadece birkaçıdır. Çevre dostu olmak ve bu konuda endişe duyan müşterilere hitap etmek istiyorsanız, pamuklu veya bez çantalar ve dokuma olmayan çantalar gibi biyolojik olarak parçalanabilen diğer malzemeleri tercih edebilirsiniz. Bu aynı zamanda bu konuda endişe duyan müşterileri çekmeye yardımcı olur. Ancak, bu tür seçimler genellikle daha maliyetli olduğundan, bir eylem planına karar vermeden önce mali durumunuzu göz önünde bulundurmalısınız.

  • Markalaşma stratejisinin belirlenmesi

Çantalarınızda kullanılan markalama yöntemini de seçebilirsiniz. Nakış, damgalama ve tasarımın dört renkte aktarılması gibi diğer işlemlerde olduğu gibi dijital formatta baskı her zaman mümkündür.

  • Doğru boyutu seçtiğinizden emin olun

El çantaları, kullanabileceğiniz alan söz konusu olduğunda esnektir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, 8 inçten daha büyük çantalar seçebilirsiniz. Omuz askısının uzunluğunu da özelleştirebilirsiniz.

Sonuç:

Plaj, havuz partileri veya günlük kullanım için harika çantalar. Özel rol, bu elbiseleri fuar stantlarında ve etkinliklerde harika bir hediye haline getiriyor. Gelin duşları, bebek duşları, doğum günleri ve daha fazlası gibi yaklaşan etkinlikler için harika bir hediye fikri!

Bu çok yönlü çoraplar, günlük eşyaları taşımak, plaja veya havuza gitmek veya ihtiyacınız olan her şey için mükemmeldir. Sergi, konferans ve seminerlerde hediyeler için idealdir. Gelin duşları gibi yaklaşan etkinlikler için harika bir hediye fikri.

Özel baskılı kumaşlar ABD’de üretilmektedir. Çantanızı şirket adınız, logonuz veya sloganınızla özelleştirin. Size seçim yapabileceğiniz çeşitli renkler ve malzemeler sunuyoruz. Rahatlık için tasarlanan bu pantolonlar düzenli ve şık kalmanıza yardımcı olacak. Ustalarımız, her biri amacına en uygun olan özenle seçilmiş malzemelerle çalışır. Size güzel ve dayanıklı bir ürün sunmak için mevcut en iyi teknikleri kullanıyoruz.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.