Daftar Isi: [Sembunyikan] [Tampilkan]

  Bir ödül törenine ev sahipliği yapmak konusunda gergin olmanıza gerek yok – bu kısım oldukça basit. Birçok organizatörün endişelendiği şey, ekiplerini eğlendirmek ve etkinliği unutulmaz ve eğlenceli kılmaktır. Sonuçta, istediğiniz son şey, ekibin olayı başka bir zorunlu iş toplantısı olarak görmesidir. Bu sorunu çözmenin kolay bir yolu var. Herkesin dokuzlara kadar giyinmesi gereken şık bir restoranda bisküvi ödülleri yerine yüksek kalite verin. Özel ödüller Daha rahat bir ortamda

  Basit bir etkinlikte, çalışanlarınız resmi bir şirket etkinliğine katılma baskısı olmadan rahatlayabilir ve şenliklerin tadını çıkarabilir. Rahat bir ortama ve çalışanlarınız için önemli olan ödüllere odaklanırsanız, ödül töreninizi ekibinizin yakında unutmayacağı beklenen bir olay haline getirebilirsiniz. İşte size yardımcı olacak bazı ipuçları.

  Özel plaketleriniz için eğlenceli ödül kategorileri oluşturun

  Ödül töreninize biraz eğlence ve heyecan katmanın en hızlı yollarından biri, ödüllerle biraz eğlenmektir. En yüksek ortalama satış fiyatına sahip satıcıya veya en çok e-posta tıklamasına sahip pazarlamacıya plaket ve ödül verilmemelidir. Alternatif olarak, diğer takım başarılarını tanımak için eğlenceli kategoriler ekleyebilirsiniz. bu yeni ile Özel plakalar ve ödüller, aynı zamanda en iyi performans gösterenleri de tanıyabilirsiniz.

  Örneğin, her gün ofise en fazla enerji ve heyecan getiren ekip üyesine “en iyi kahve” gibi bir ödül verilebilir. Ekstra bir kişiselleştirme düzeyi için bir fincan kahve şeklinde bir bonus bile alabilirsiniz. Ortalığı sakinleştiren ekip üyesine “Zen Master” gibi bir ödül daha verilmeli. Ofis için fırtınadaki bir kaya gibidirler ve her türlü zorluğun üstesinden gelmek için onlara her zaman güvenebilirsiniz. Bunlar sadece birkaç örnek, ancak yaratıcı olmaktan korkmayın. Her organizasyon farklıdır ve farklı türdeki başarılara değer verebilirsiniz.

  Normal bir ayar seçin

  Süslü bir akşam yemeği için giyindiklerinde insanların daha fazla ilgi göstereceğini düşünürdünüz, ancak bazen ters tepebilir. İş yerinde geçen uzun bir günün ardından çalışanlarınızın çoğu muhtemelen dinlenmek için biraz zaman ister. Arkanıza yaslanıp etkinliğinizin tadını çıkarabilirlerse, eve gidip ayakkabılarını giymenin ne kadar güzel olacağını hayal etmek yerine ödüllere odaklanabilirler. Mekanınızda rahat bir atmosfere çeşitli faktörler katkıda bulunur.

  İlk olarak, herkesi kolayca barındırabilecek bir yere ihtiyacınız var. Kimse bütün gece dirseklerle uğraşmak istemez. İkinci olarak, sahne bir masa veya sandalyeden çok uzakta olmamalıdır. Yukarıdaki bir kitleye değil, aynı seviyedeki arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza özel ödüller sunmak istiyorsunuz. Son olarak, çok süslü olmayan bir restoran veya yemek salonu istiyorsunuz. Yine de çalışanlarınızı tedavi etmek istiyorsunuz, ancak onları günlük işlerinden yabancılaştırmayın. Artık herkes doğal hissedebilir ve törenin tadını çıkarabilir.

  Yaratıcı, yüksek kaliteli özel ödüller verin

  Ödüllerin kendileri neredeyse törenin kendisi kadar önemlidir. Verdiğiniz ödüllerin kalitesi ile sade bir etkinlik unutulmaz hale gelir. Sonuçta, bu ödüllerin kitaplıklarda, masalarda ve raflarda sergilenmesi gerekiyor. Alıcılarınız kristal ödüllerine bakacak ve iş arkadaşlarıyla şakalar yaparak ve ödülleri karşılaştırarak geçirdikleri eğlenceli geceyi hatırlayacaklar.

  Onu da karıştırdığınızdan emin olun. Aynı ödülü tekrar tekrar vermeyin. İster her yıl farklı bir ödüle geçin, ister her kişiye benzersiz bir ödül verin, bu geceyi unutulmaz kılmak için her şeyi taze tutmanız gerekir. Akrilikten cama kadar çeşitli malzemelerde ödüller bulabilir ve hatta onları öne çıkarmak için farklı şekillerde özelleştirebilirsiniz.

  Her şeyi çalışanlarınız hakkında yapın

  Sonuç olarak, bu ödül töreni çalışanlarınız hakkında olmalı ve onları iyi yapılan bir iş için ödüllendirmelidir. Mütevazı etkinliğiniz, şirketiniz için çalışmanın bir avantajı olarak akıllarında kalması için yeterli olabilir. Sizin ve bir bütün olarak organizasyon için bir anlam ifade ettiklerini hissetmeleri gerekir.

  En iyi özel plaketler ve ödüller, ekibinizle daha kişisel bir düzeyde bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Genel bir “en çok satan” ödülü vermek istemezsiniz. Yüzeye kazınmış adları, unvanları ve başarıları olan bir kristal kupa istiyorsunuz. Veya daha kişiselleştirilmiş bir tasarıma sahip özel bir ödül sipariş etmeyi düşünebilirsiniz. En sevdikleri renkler veya en sevdikleri hobilerini gösteren bir küçük resim olsun, çalışanlarınızın ekibin ayrılmaz bir parçası olduklarını hissettirmek için herhangi bir ödüle ekleyebileceğiniz küçük dokunuşlar var.

  İyi yemek ve iyi müzik unutmayın

  Bu teoride kolay ama pratikte daha zor. Özel ödüller dağıttıktan ve ekip üyelerini ve başarılarını kutladıktan sonra, yemek ve müzikle akşamın keyfini daha da fazla çıkarmalarına yardımcı olmalısınız. Doğru seçimleri bulmanın en iyi yollarından biri, partinizi planlarken bir anket göndermektir. Bu şekilde ekibinizin ne yemeyi ve dinlemeyi sevdiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

  Çok dağınık veya yemesi zor yiyecekler almayın. Bazen basit yiyecekler daha iyidir. Ayrıca herkesin en sevdiği akşam yemeğini veya tatlıyı seçebilmesi için seçenekler var. Müzikle eğlenceli bir atmosfer yaratmak istiyorsunuz ama çok rahatsız edici veya gürültülü değil. İnsanların akşam yemeği sırasında konuşabileceği müzikleri seçin. Ardından, insanların gece boyunca eğlenmesi ve dans etmesi için daha eğlenceli bir şeye geçiş yapmayı düşünün.

  Şimdi, hala rahat ve dinlendirici olan unutulmaz bir ödül gecesi için mükemmel tarifiniz var.

  FineAwards Hakkında

  Sıkı çalışmanız için özel ödüller alma konusunda özel bir şey var. Çalışanlarınıza bu hissi vermek istiyorsanız, FineAwards’dan başkasını aramayın. Çarpıcı cam ödülleri, kristal ödülleri ve akrilik ödülleri seçkileri, tüm en iyi performans gösteren çalışanlarınız için mükemmel hediyelerdir. Siz hayal edebiliyorsanız, FineAwards onu hayata geçirebilir. Sektör lideri ekipleri, onlarca yıllık deneyimi masaya yatırıyor ve çalışanlarınızı şaşırtacak özel bir ödül oluşturmanıza yardımcı olabilir. İster kariyer başarılarını, yıllık hedefleri, ister ofis moralini yükselten tanınmayı kutluyor olun, listenizdeki herkes için premium bir ödül seçeneği var. FineAwards’ın stok tasarımlarından birini seçebilir veya gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için sanatçılardan oluşan ekiple birlikte çalışabilirsiniz.

  FineAwards, ara sıra düzenlenen ödül töreninizi ekstra özel kılmanıza yardımcı olabilir https://www.fineawards.com/

  Bagikan:

  Tinggalkan Balasan

  Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.