Özel kenevir kutularının 6 özelliği onları en iyi ambalaj haline getirir

Diposting pada

yapılmış Özel kenevir kutuları Markanızla eşleştirmek için her zaman en son teknolojiye ve uzman mühendislere sahip olmak akıllıca bir şeydir. saat Hızlı özel kutular, bu kutuları tıbbi ürünleri, hayvan yemlerini, ilaçları ve kenevir yağı ile yapılan çeşitli ürünleri paketlemek için tamamen özelleştiriyoruz. Kenevir yağı şişelerinin her zaman paketleme için ek bir koruyucu paketleme çözümü gerektirdiğini anlıyoruz. Bu blogda, özel baskılı kenevir ambalajlarının en önemli 6 özelliğini ayrıntılı olarak tartışacağız.

Kenevir yağı kutuları
 1. Onları her boyutta yapın

Hazır kutulardan farklı olarak, özel baskılı kenevir kutuları toptan satış İstediğiniz boyut ve boyutlarda bu özellik, çoğu kişinin gözden kaçırdığı birçok yönden size fayda sağlar.

 • Mükemmel boyutta bir kasa, şişelerinizi yerinde tutar.
 • Taşıma sırasında titreşimleri en aza indirir.
 • Sadece şişe kutusu için gerekli olan kartonu kullanarak tasarruf edersiniz.
 • Ambalajınızın değerini artırır
 1. Kendi tasarımınızı oluşturmanızı sağlar

Özel baskılı kenevir kutuları ile gitmeye karar verirseniz, yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz. Aklınızda kenevir yağı için bir rüya kutunuz varsa. Fast Custom Boxes gibi çevrimiçi özel baskılı kenevir ambalaj tedarikçilerine göz atabilirsiniz. Ücretsiz çevrimiçi özelleştirme araçlarına ücretsiz erişiminiz olacak. Bu hizmet bunu yapmanızı sağlar

 • Arkanıza yaslanın ve 3D tasarımınızı oluşturun
 • Binlerce moda desen ve renk kombinasyonu arasından seçim yapın
 • Memnuniyetiniz için tasarımınızın gerçek bir örneğini bile alabilirsiniz.
 1. Uzmanlardan tam zamanlı yardım

Özel baskılı kenevir ambalaj kutusu tasarımınız yoksa, rehberlik için uzman mühendislerimizle iletişime geçebilirsiniz. Marka ürününüz için etkileyici bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olmayı her zaman severler. iş sitemizde

 • Grafik tasarımcılardan oluşan ekibimiz günün 24 saati sizin için çevrimiçi.
 • Projenizi devrederek bir ekip olarak tasarımınız üzerinde onlarla birlikte çalışın.
 • Size yardımcı olacaklar ve zamanlarını ücretsiz olarak ambalajınıza yatıracaklar.
 1. Ürününüzü daha çekici bir şekilde sunun

Dışarıda rekabetçi bir dünya olduğunu hepimiz biliyoruz. Her dakika belirli bir sektörde yeni bir iş başlatılır. Öyleyse neden birileri sadece sizin ürününüzü satın alsın? Dünyanın en iyi kenevir yağını sattığın için mi? Bu cevap anlaşmayı imzalamak için yeterli değil. Müşterinizin etkileşime girdiği ilk şey marka ambalajınızdır. Özel baskılı kenevir ambalaj kutunuz müşterinize ilham verecek kadar çekici görünüyorsa. Rakiplerinize göre seçilme şansınız 10 kat artacaktır. Ve bu, özel baskılı kenevir kutularının en iyi özelliklerinden biridir. Bu kutuları, markanız için çarpıcı bir paketleme çözümü haline getirmek için özelleştiriyoruz.

 1. Kenevir kutularınızı sıfır maliyetle tanıtın

Evet, doğru duydunuz! Özel kenevir kutuları Marka ürününüzü sıfır maliyetle tanıtın. Normal kahverengi kutuların aksine, alıcılarınızın bilmesini istediğiniz her şeyi güzel bir şekilde yazdırabilirsiniz. Marka bilinirliğinizi artırmak için marka logonuzu oldukça dikkat çekici şekillerde yazdırabilirsiniz.

Tıpkı normal kutular gibi, özel baskılı kenevir kutuları da kenevir yağı şişelerinizi korur, ancak aynı oranda onları 3 kat daha hızlı tanıtın.

 1. Sınırsız özelleştirme

Çok çeşitli özelleştirme seçenekleri, bu kenevir kutularını piyasada en çok satan ambalaj çözümü haline getirir. Özel baskılı kenevir ambalaj talebinizi bütçenize göre daha güzel hale getirmek için birçok özelleştirme alabilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken şey, ambalaj kutunuzu özelleştirirken bunu basit tutmanız gerektiğidir. Tasarım ne kadar karmaşıksa, o kadar pahalı olur. Uygun fiyatlı ve çekici birçok seçenek var. Örneğin, özel baskılı kenevir ambalaj kutunuza bir 3D efekti eklemek istiyorsanız, uygun fiyatlı Kabartma veya Kabartma kullanabilirsiniz. Benzer şekilde, en iyi özelleştirme tekniklerinden bazılarını seçebilirsiniz. Mat ve parlak kaplama, gümüş folyo, metalik baskı, altın folyo, özel pencereler ve kalıp kesim.

Sonuç:

Ayrıca artık her büyük marka kendi yoluna gidiyor. Özel kenevir kutuları. Bu kutuları istediğiniz ölçü ve ebatlarda yapabiliriz. saat Hızlı özel kutular, özel baskılı kenevir kutularınızı toplu olarak alabilir ve tek bir Riyal ödemeden markanızı tanıtabilirsiniz. Bu kutular, nefes kesen özelleştirmeleriyle tırnak izleyicilerinizi cezbedecek. Hassas yağ şişelerinizi nakliye sırasında güvende tutabilirsiniz. Tüm bu tartışmaları birkaç satırda özetlemek gerekirse, benzersiz özellikleriyle bu kutuların markanızın ambalaj ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebileceğini söyleyebilirim.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *