Özel vape kartuş kutularının en kaliteli malzemeleri özel kutular alanında mı üretiliyor?

Diposting pada

Özel VAPE Kartuş Kutuları

Orchard Solution, basit ambalajınızı yaratıcılığa ve lükse yükseltir. Şekil ve desen, dikdörtgen kutular, katlama ve montaj, üstten kapama, alttan kapama, 1, 2, 3 oto, tepsi kutu, kilo kutu, posta kutusu, portbagaj gibi her türlü özgün ambalajı sağlamakta ve bant dikmekteyiz. kutular. üretiyoruz Özel VAPE Kartuş Kutuları Kraft, oluklu ve karton gibi yüksek kaliteli malzemelerle. Çevresel özelliği pazardaki siparişlerini arttırır. Personelimiz müşterilerimize yaratıcı ambalajlar sunmaya çalışır. Baskı için kullandığımız teknikler VAPE kartuş kutuları Elektrik flekso, planografi, tek baskı, 3D baskı ve pres baskıdır. Hizmetlerimiz asla burada bitmez. Vakaların güzelliğini artırmak için çeşitli avantajlar sunuyoruz. Kutuları kapınıza teslim ediyoruz ve Kanada ve ABD’de teslimat ücretsizdir.

Ambalajınızın diğerlerinden farklı olmasını sağlayın

Bir VAPE kartuşu, içinde içilebilir yağın hazırlandığı küçük bir şişedir. Esrar büyüdükçe, talep Özel VAPE Kartuş Kutuları İyileşiyor. Pillerinin tekrar kullanılabilir olması ve ürün çeşitliliği ile ünlüdürler. Bu ürün aynı zamanda VAPE kalemine de aşinadır. Artık bu VAPE’nin önemini bildiğinize göre, VAPE kutularınızı farklı şekilde tasarlamanız zorunludur.

Terzilik için temel adım Özel VAPE Kartuş Kutuları CMYK ve PMS iki temel renk şemasıdır. CMYK camgöbeği, macenta, sarı ve anahtar anlamına gelir, ancak PMS adet öncesi sendromu anlamına gelir. Bir sonraki adım şirket bilgilerini eklemek ve en iyisi logo. Logo, bir şirketi temsil etmenin bir yoludur. Logo, benzersiz sembollerle açıkça işaretlenmiştir. Logo basılan kutular doğru hedef kitleye ulaştığında şirketin değeri artar. Bir logo, bir kitleyi çekmek için bir yaklaşımdır. Basılı bir logonun ana avantajı, markanın imajını temsil etmesidir. Özel VAPE Kartuş Kutuları.

Çevre dostu malzemelerle ambalajlara uzmanlık katmak

Oluklu mukavva, kraft ve karton gibi güçlü malzemelerimizle işletmeye cazibe katıyoruz. Oluklu ve karton mükemmel malzemeler olarak kabul edilir Özel VAPE Kartuş Kutuları. Ana endişemiz, alıcıların dikkatini çeken ambalajı çekici hale getirmektir. Karton bitkilerden elde edildiği için doğal olarak parçalanabilir. vardır Tekrar bitki. Kartonu şekillendirmek için örgü çıkarılır ve cips veya macun haline getirilir. Sonra bu ezilme Dır-dir kurutma makinesi Çıktı ve kağıda dönüştü. bu kağıt Dır-dir Plan kartonda

Oluklu mukavvanın en yeni versiyonudur çünkü kartonda iki tabaka kartonu yapmak için birbirine yapıştırılır. Ayrıca, karton üretimi, örneğin biyokütle, biyogaz ve hidroelektrik gibi yenilenebilir enerji kullandığından, küresel olarak nispeten düşük bir karbon ayak izine sahiptir. Karton geri dönüşümü son birkaç on yıldır popüler olmuştur. bu yüzden; Müşteriler itmek için sipariş verir Özel VAPE Kartuş Kutuları geri dönüştürülmüş malzemelerle

<h3> En büyük baskı zincirine sahibiz</h3>

Baskı için kullandığımız teknikler Özel VAPE Kartuş Kutuları Elektrik flekso, planografi, tek baskı, 3D baskı ve pres baskıdır. Hizmetlerimiz asla burada bitmez. Eşyaların güzelliğini arttırmak için çeşitli seçenekler sunuyoruz. Delme, yerleştirme, süsleme, laminasyon, spot UV, PVC kaplama, kabartma, çapak alma, folyo damgalama, mavi kaplama ve puanlama için ek baskı hizmetleri sunuyoruz. İle Özel ortak kutularVAPE’nin iki parçası olduğundan ve bunları ayrı ayrı kurmak için çok fazla alana ihtiyaç duyduğundan, ek en iyi yoldur. Biri köpük eki ve diğeri kağıt eki olmak üzere iki tip ek öneriyoruz. Harika kutu açma deneyimini geliştirir.

Baskıyı solvent üzerinden aktarılırken korumak için mavi kaplama verniği işlemi kullanıyoruz. Bu sayfa korur Özel VAPE Kartuş Kutuları çözücü, toz ve parmak izlerinden.

<h3> Kutu havuzu</h3>

Özel VAPE Kartuş Kutuları Yüksek talep görüyorlar. Şekil ve desen, dikdörtgen kutular, katlama ve montaj, üstten kapama, alttan kapama, 1, 2, 3 alt oto, tepsi kutu, kilo kutu, posta kutusu, portbagaj gibi her türlü özgün ambalajı sağlamaktayız. , kutu dikiyoruz. mandallı, voltajlı. Yüz çerçeveleri, asma uç çerçeveleri, trapez çerçeveler, altıgen silindir, karton üçgen ve kollu kutular.

Öğeleri değiştir

Yan kapıdan çıkan iki parçalı bir çantadır.

Voltiface vakaları

Üstten kilidi açılır. Marlboro sigaralarının eski ambalajı, tasarımının ilham kaynağıdır.

Asma vakaları

Ambalaj, hafifliği nedeniyle idealdir. Bir görüntüleme penceresi ile icat edildi.

trapez kasalar

Tasarımı bir tuğla gibidir.

Altıgen silindir kutuları

Genellikle uzun ürünlerde kullanılan beş uzun köşedir.

Karton üçgen kutular

Piramidal veya uzun şekilli üçgen kutular da yapıyoruz.

Neden zirvedeyiz?

Orchard Solution, hızlı ve güvenli hizmetleriyle müşterilerini eğlendirir Özel VAPE Kartuş Kutuları. Daha fazla soru için ekibimizle iletişime geçin.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *