E-posta pazarlaması ve veritabanları, herhangi bir modern pazarlamacının araç kutusundaki temel araçlar haline geldi, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız e-posta veritabanınızı oluşturmak ve sürdürmek zor olabilir. Sizden haber almak isteyen kullanıcılara hedefli mesajlar göndermeye başlayabilmeniz için kendi özel e-posta pazarlama veritabanınızı oluşturma sürecinde size rehberlik etmemize izin verin! Örneğin, bir etkinlik planlama işi yürütüyorsanız, listeniz konferans veya konser gibi etkinliklere katılmakla ilgilenen kullanıcıları içerebilirken diğer müşteriler kişisel etkinlikler planlamakla ilgilenebilir.Bir düğün veya bebek partisi gibi olun.

Bir e-posta listesi neden önemlidir?

Bir e-posta pazarlama yöneticisi olarak, geniş ve hedefli bir e-posta listesine sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Promosyonlar veya önemli duyurular gönderdiğinizde, müşterileriniz sizden haber alacaklarına güvenmek isterler. İyi oluşturulmuş bir e-posta veritabanına sahip olmak, müşterilerin işletmenize güvenmesini ve güven oluşturmasını sağlar. Ancak, bir e-posta veritabanı oluşturmaya yönelik bazı ipuçlarım burada

E-posta adreslerini almanın yolları

Bir e-posta veritabanı oluşturmanın en etkili yolu, önceden kullanıcılardan izin almaktır. Bunu yapmanın en iyi ve en kolay yolu, sitenize ne zaman kaydolduklarını sormak ve ardından bilgilerine neden ihtiyaç duyduğunuzu onlara sormaktır.

E-posta listesinde cep telefonu numarasının önemi

Geçen yılın e-posta listeleri çoktur! Bazı nedenlerden dolayı, cep telefonu numaraları bugünlerde e-posta adreslerinden daha değerlidir – her ne kadar takip edilmesi daha kolay olsa da. SMS pazarlama yazılımımıza tek bir tıklama ile saniyeler içinde binlerce mesaj gönderiyor olacaksınız! Ayrıca, cep telefonu numarası ile formu doldururken hiçbir şekilde yazmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken buradaki düğmeyi tıklayıp doğrudan gelen kutunuzdan yanıt vermek.

E-ticaret e-posta veritabanı

E-posta veritabanınız, e-ticaret yaparken en büyük varlıklarınızdan biridir. E-posta pazarlama, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmanıza yardımcı olur. İnsanlara e-posta gönderdiğinizde, hizmetlerinize ve ürünlerinize değer vermeyebilirler. Bu nedenle, e-postalarınızı alan kişilerin, gerektiğinde tekrar tekrar tanıtabilmeniz için veritabanınıza eklendiğinden emin olmanız gerekir.

B2B veritabanı

İş dünyasında, bir B2B veritabanı, işletmeler hakkında bilgi içeren bir veritabanına atıfta bulunur. Kapsamlı bir B2B veritabanı ile daha fazla müşteri adayına ulaşmak ve işinizi daha hızlı büyütmek için bu ayrıntıları kullanabilirsiniz. Doğrulanmış e-posta ve telefon listemiz, güvenilir bir iş veritabanı oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz doğru ve güncel bilgilere sahiptir. Pazarlama kampanyalarınızda kullanın!

Restoran posta listesi

Bir restoran sahibiyseniz ve işletmenizi kapsamlı bir şekilde pazarlamak istiyorsanız, bunu yapmanın iyi bir yolu müşterilerinizin bir e-posta veritabanını oluşturmaktır. Müşterileri sadakat kartlarına kaydolmaya teşvik etmek veya ödeme sırasında iletişim bilgilerini istemek veya bilgi gönderirken onları indirimle teşvik etmek gibi restoranınız için bir e-posta listesi oluşturmanın çeşitli yolları vardır.

İnşaat şirketi mail listesi

Bir inşaat şirketi genellikle kamu kullanımı için gerekli olan konut, ticari veya kurumsal binaların inşasına adanmıştır. İnşaat firmalarının birçok alt dalı vardır ve bazıları yol, köprü ve diğer altyapıları inşa etmektedir.

Tarımla ilgili mail listesi

Hindistan nüfusunun dörtte birinden fazlasının tarımla uğraştığını biliyor muydunuz? Bu, tarımla ilgili şirketleri e-posta pazarlama kampanyaları için ideal bir seçim haline getirir. Bu kitlelerin ne kadar büyük olduğu göz önüne alındığında, satış açısından son derece değerli olabilirler. Ayrıntılı iletişim listemiz hizmetinizdedir – ad, cep telefonu numarası ve e-posta adresi dahil olmak üzere bireysel bilgilerle! Hizmetlerimizi kullanarak, etkili bir e-posta pazarlama kampanyası yürüterek kolayca pazarınızdan önemli bir pay kazanabilirsiniz.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.