Posta Kutusunu Thunderbird’e Taşıma – Eksiksiz Kılavuz

Diposting pada

Posta kutunuzu Thunderbird’e geçirmek isteyen bir posta kutusu e-posta istemcisi kullanıcısı mısınız? Şimdi kendinizi çok fazla strese sokmayın çünkü ekip size kanıtlanmış teknik ipuçları verecektir. Bu özel blog gönderisini okuduktan sonra, herkes önceki verilerini kaybetmeden Postbox’tan Mozilla Thunderbird’e geçebilir.

Önce kullanıcı sorularına bir göz atalım

Merhaba, e-posta posta kutularını Thunderbird’e aktarmak için bir çözüm arıyorum. Bu sorunun manuel olarak çalıştırılmasında bazı hatalar olduğundan, lütfen Thunderbird dönüştürücü programına uygun bir Postbox sağlayın.

Merhaba, Postbox e-posta istemcisini son 5 yıldır kullanıyorum ancak şimdi tüm ayrıntılarıyla birlikte Postbox e-postalarını Thunderbird’e aktarmak istiyorum. Eski posta kutusu e-postamı kaybetmek istemiyorum. Önemli verileri kaybetmeden Postbox’ı Thunderbird’e dönüştürebilecek eksiksiz bir yazılım önerebilir misiniz?

Bu, kullanıcıların bize sorduğu sorulardan biridir. Bir talebiniz olmayabilir ama en önemlisi çözüm bulmak için buradasınız. Yani gereksinimleri karşılıyoruz. Bunun için en iyi çözümlerden birini sunuyoruz. Ama önce, bu soruna manuel bir yaklaşım kullanmanın bazı dezavantajlarına bakalım.

Manuel bir çözüm kullanmanın dezavantajları

 • Teknik bilgisi olmayan kullanıcılar bu yöntemi kullanırken sorunlarla karşılaşmaktadır. Çok fazla teknik detay içerir ve acemi kullanıcılar bu teknik beceriye aşina değildir ve bu tekniği kullanamazlar.
 • Bu tür bir çözüm doğal olarak yavaştır.
 • Kullanıcılar manuel çözümler kullanarak %100 doğru sonuçlar alamazlar.

Posta kutularını Thunderbird’e taşımak için otomatik çözüm

Sistem Araçları Thunderbird İçe Aktarma Sihirbazı Aracı Windows kullanıcıları için en güvenilir, güvenli ve hızlı yöntemdir. Bu araç, tüm verilerin Postbox’tan Thunderbird hesabına sorunsuz bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur. Bu araç, kullanıcıların posta kutusu e-postalarını ve eklerini Thunderbird masaüstüne dönüştürmesine olanak tanır. Bu araç, kullanıcıların rahatlığı için çeşitli gelişmiş özellikler sunar.

Program çok verimlidir ve geçişi tamamlamak çok az zaman alır. Birkaç basit adımda Postbox verilerini Thunderbird hesabınıza kolayca aktarabilirsiniz. Ayrıca, bu çözümün doğru sonuçlar verdiğini garanti ediyoruz. Thunderbird hesabına dönüştürerek, tüm posta kutusu veri özelliklerinizi korursunuz. Bu uygulama tamamen kullanıcıların bu geçiş süreci ile ilgili sorularını çözmeye ve bunları mümkün olan en akıllı şekilde çözmeye odaklanmıştır. Ayrıca, bu program güvenilir, verimli ve otomatiktir.

Bu yazılımın deneme sürümü, kullanıcıların yazılımı dışa aktarmasına olanak tanır. İlk 25 vaka posta kutularından Thunderbird e-posta istemcisine ücretsiz. Geçiş yapmak için varsayılan Thunderbird profil konumunu otomatik olarak algılar. Seçtiğiniz tüm veriler bu yazılımı kullanarak posta kutunuzdan Thunderbird profilinize aktarılacaktır.

Posta kutularını Thunderbird’e taşımak için eksiksiz bir kılavuz

 • İndirmek ve programı bilgisayarınızda çalıştırın

 • Şimdi tıklayın “Ekle Dosyalarbuton

Dosya Ekle

 • gözden geçirmek İle Seçme doğrudan nesne için parçacık Özel dosyalar Yazılıma eklemek istediğinizde OK butonunu tıklayınız.

Belirli bir dosya seçin

 • Yazılım, Kimlikler açılır listesinde Thunderbird programında yapılandırılan tüm kimlikleri otomatik olarak aşağıdaki gibi görüntüler:

Tüm kimlikleri otomatik olarak gösterecek

 • Alınan dosyaların diskindeki klasör hiyerarşisini korumak için Klasör hiyerarşisini koru seçeneğini seçin.

Klasör hiyerarşisini koru

 • Tıklamak girmek İle Başlat doğrudan nesne için parçacık girmek İşlem.

İçe aktar düğmesine tıklayın

Bu aracın en önemli özelliği

 • Posta kutusu e-posta verilerinin manuel seçimi: Bu çözüm, her tür kullanıcı için geliştirilmiştir. Bir posta kutusu hesabı oluşturmadıysanız ve yalnızca posta kutularına sahipseniz, bunları da aktarabilirsiniz. Cihazınızdaki posta kutusu veri dosyalarını ve klasörlerini manuel olarak seçebilirsiniz.
 • Göç Seçildi posta kutuları: Bu harika çözüm, tüm posta kutularını posta kutunuzdan sola yükler. Program artık yalnızca verileri Thunderbird hesabınıza aktarılması gereken klasörleri kontrol etmenize izin veriyor.
 • Posta kutusunu Thunderbird’e aktarın: Posta kutusu hesabınızda birden fazla posta kutunuz olsa bile, hepsini bir kerede aktarabilirsiniz. Bu uygulama, toplu posta kutularını Thunderbird’e aktarma özelliğine sahiptir. Her posta kutusu bilgisini kontrol etmeye gerek yok.
 • Tam posta kutusu veri önizlemesine göz atın: Posta kutusu e-postasına erişmek için uyumlu bir programınız yoksa endişelenmeyin. Bu uygulama yardımcı olabilir. Bu aracı kullanarak, e-postalar, ekler, e-posta başlıkları ve diğer bilgiler gibi eksiksiz posta kutusu bilgilerini kolayca önizleyebilirsiniz.
 • Posta kutusu başlıklarını dışa aktar: Posta kutusunu Thunderbird hesabına aktarma en şaşırtıcı programdır. Bu araç, posta kutusu hesap verilerini (e-posta gibi) ve başlık bilgilerini Thunderbird hesabına dönüştürebilir.

Bunlar, Postbox’tan Thunderbird’e dönüştürmenin harika özelliklerinden sadece birkaçı. Kullanıcıların istedikleri dönüşümleri elde etmelerine yardımcı olmanın daha fazla yolu vardır.

Sonuç

Herhangi bir e-posta istemcisinin kullanımı, kullanıcının seçimine ve ihtiyaçlarına bağlıdır. Ancak, Mailbox en iyi ve en kolay e-posta istemcisidir. Ancak kullanıcı seçimi Mozilla Thunderbird’dür. Umarım, bu blog gönderisini okuduktan sonra herkes Mailbox’ı eski e-posta, iletişim ve meta veri özelliklerini kaybetmeden Thunderbird’e kolayca taşıyabilir. Önerilen yazılımı ücretsiz sürümüyle indirmeniz yeterlidir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *