Bu yazıda, PST dosya eklerini sorunsuz bir şekilde nasıl çıkaracağınızı öğreneceksiniz. Yukarıdaki soruyu çözmek zor olsa da, blogun son kullanıcılarının tüm eklerini kolayca silebileceği %100 garantilidir. Öyleyse, Outlook PST eklerini sorunsuz bir şekilde silmek için çözümlere daha yakından bakalım.

E-posta yoluyla dosya göndermek ve almak, veri dosyalarını diğer kullanıcılarla paylaşmanın en kolay yoludur. Bu, dosyanın gelen kutusunda kalıcı olarak saklanmasına neden olur ve bir süre sonra depolama başarısız olur. Öyleyse sorum şu: Müşterileriniz veya iş ortaklarınızla veri dosyaları alışverişinde bulunmak için Outlook’u düzenli olarak kullanıyor musunuz? Mektubunuz birçok ek içeriyor mu?

Bu soruya evet yanıtı verdiyseniz, bu ağır ekler Outlook’u yavaşlatabileceğinden veri dosyası depolamayı optimize etmeyi de düşünebilirsiniz. Bu teknik kılavuzda, Outlook e-posta eklerini tek seferde bir klasöre çıkarmak için birkaç basit tekniği ele alacağız.

PST dosya eklerini ayıklamak için manuel yöntem

#2. Outlook gelen kutusundan ekleri çıkarın

 • kurulum doğrudan nesne için parçacık görüş programı Ve açık Birden çok ek içeren belirli bir e-posta
 • Seçme O ve sağ tık üzerinde Ekli dosya. Seçmek Tüm ekleri kaydetme seçeneği
 • Tıklamak doğrudan nesne için parçacık Tamam düğmesi ve çıktı eki hedefine göz atın. Tamam’ı tıklayın

Not: Bu yöntem, herhangi bir zamanda bir Outlook e-postasındaki ekleri çıkarmak için çalışır.

Birden çok PST ekini ayıklamak için otomatik çözüm

SysTools Outlook Ek Çıkarıcı Aracı Birden çok Outlook PST ekini ayıklamanıza yardımcı olan uzmanlar için güvenilir bir araçtır. Ayrıca, tüm acemi ve teknik kullanıcılar, herhangi bir boyut sınırlaması veya sorunla karşılaşmadan bu aracı kolayca kullanabilir. Araç ayrıca birden fazla e-posta istemcisiyle uyumludur ve herhangi bir sorun veya boyut sınırlaması olmaksızın verileri anında işler. Bu araç, bir seferde bir eki çıkarmanın karmaşık görevini ortadan kaldırır. Ayrıca, birden çok filtre seçeneği ve basit kullanıcı arabirimi gibi gelişmiş özellikleri bir araya getirerek, bu aracı Outlook olmadan PST dosyalarından ekleri kolayca çıkarmak için en verimli ve güvenilir araç haline getirir.

Bu yazılım ücretsiz deneme sürümü ile birlikte gelir. Aracın performansını ödemeden değerlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca, bazı PST eklerini çıkarabilir. Program, her tür kullanıcı için uygun, kullanıcı dostu bir GUI’ye sahiptir. Bu uygulamayı teknik kullanıcıların yardımı olmadan kullanabilirsiniz.

PST dosya eklerini ayıklamak için adım adım adımlar

 • ilk, İndirmek Ve kurulum yazılım

 • Dosyaları ekledikten sonraki adım, Klasör hiyerarşisini seçin. yani hangisini seçersin Klasör hiyerarşisi veya değil İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bir klasör hiyerarşisine sahip olmak

Klasör hiyerarşisini seçin

 • O zamanlar Seçme A hedef Konum Çıkarma tamamlandıktan sonra tüm ekleri kaydetmek için

Hedef konumu seçin

 • saat Filtre bölümüSeçme Seçme E-posta, takvim, görevler, kişiler ve günlük gibi öğe türleriFiltre seçeneklerini seçin
 • eğer istersen Ekleri belirli bir Zaman çerçevesi veya belirli dosya uzantısı, tarih seçeneği veya dosya türü filtresi seçin

Belirli bir dosyadaki ekleri ayıklayın

 • Tüm ayarları yaptıktan sonra, Tıklamak doğrudan nesne için parçacık Ayıkla Buton Outlook olmadan PST dosyasından ekleri çıkarma işlemini başlatmak için

Başlamak için Çıkart düğmesini tıklayın

Bu uygulamanın temel özellikleri

 • Yazılımın kullanımı kolaydır ve tüm kullanıcılar tarafından kolayca kullanılabilecek basit bir GUI sunar.
 • PST eklerini çıkarmak için seçici dönüştürme gerçekleştirin
 • Posta kutusu öğeleri, çeşitli filtrelerin yardımıyla yapılandırılır. Bu ayarları Kime, Başlangıç, Tarih Aralığı veya Konu vb. bazında uygulayabilirsiniz.
 • Tüm PST eklerinin e-posta özelliklerini ve meta özelliklerini %100 doğrulukla korur.
 • İşlem sırasında tüm veri tutarlılığı korunacaktır. Sınırsız sayıda e-posta aktarırken veri kaybı olmaz.
 • Outlook 2019, 2016, 2013, 2009 ve daha fazlası olsun, Outlook’un tüm sürümleri tarafından kolayca içe aktarılan bir UNICODE PST dosyası oluşturun.
 • Bu program, Windows işletim sisteminin ve Mac işletim sisteminin tüm en son ve önceki sürümlerinde çalışır.
 • Ayrıca ek kurulum gerektirmez, bu nedenle bağımsızdır.

Sonuç

Bu nedenle, yukarıdaki blog, PST dosya eklerini ayıklamak için iki çözümü açıklamaktadır. Yukarıda bahsedilen her iki çözümün de kullanımı daha kolaydır ancak profesyonel çözümler manuel çözümlerden çok daha iyidir. Ayrıca, herhangi bir sorun yaşamadan hemen çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak otomatikleştirilmiş yöntemleri kullanmaya devam etmenizi öneririz. Diğer çözümlerle karşılaştırıldığında, tüm Outlook PST eklerini çıkarmanın en kolay yollarından biridir. Ardından bahsedilen tüm kılavuzları okuyun ve sorununuzu hemen çözün. Herhangi bir sorunuz varsa, canlı sohbet desteği aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.