Pune’de çamaşır makinesi tamir hizmetleri

Diposting pada

Bazen yıkamayı bitirmenize engel olan birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Giysilerinizi elemek, yıkamak, katlamak ve saklamak için zaman bulmak büyük bir sorumluluktur. Çamaşır makineniz düzgün çalışmadığında süreç sadece yavaşlayacak ve daha fazla sinirleneceksiniz. Ancak, kendi başınıza çözebileceğiniz daha az ciddi ve yaygın çamaşır makinesi sorunları vardır. Bazen Pune’deki çamaşır makinesi tamir servislerine danışmak gerekir. Bir hatırlatma olarak, herhangi bir DIY onarımını gerçekleştirmeden önce cihazın gücünü kapatmanız akıllıca olacaktır.

Çamaşır makinesi ne kadar kullanışlı?

Göz alıcı olmasalar da çamaşır makineleri modern yaşamın önemli bir parçasıdır. Aslında, bir çamaşır makinesinin ne kadar yararlı olduğunu beklenmedik bir şekilde bozulana kadar çoğu zaman anlamazsınız.

Çamaşır makineleri şüphesiz dayanıklı ve dayanıklı ekipmanlardır. Ancak herhangi bir teknoloji gibi, sorunlara neden olabilirler.

  1. Açılmayan bir çamaşır makinesi nasıl düzeltilir

Çoğu insan gibiyseniz, ev işlerine ayıracak çok fazla zamanınız yok. İşe gitmeden önce çamaşır yıkamayı deneyin ve çamaşır makinenizin açılmayacağını görün.

Yeni bir makine için yüzlerce dolar harcamak yerine, önce çamaşır makinesinin onarımını kendiniz yapmak isteyebilirsiniz. Birkaç yaygın sorunu arayarak sorunu kendi başınıza tanımlayabilir ve çözebilirsiniz.

Açılmayan bir çamaşır makinesinin nasıl teşhis edileceği ve düzeltileceği konusunda adım adım bir kılavuz hazırladık.

Sadece birkaç temel araçla kısa sürede temiz giysilere sahip olacaksınız.

Çamaşır makinesi için güç kaynağı

Bu aşırı basit bir çözüm gibi görünebilir. Ama aslında düşündüğünüzden daha sık oluyor. Sıkma döngüsü sırasında, çamaşır makineleri titrer ve tekrar tekrar hareket eder. göbek kordonunun gevşemesine neden olabilir. Aygıtın güvenli bir şekilde takıldığından emin olun.

Ardından, bozuk anahtarı arayın. Anahtarı sıfırladıktan sonra yıkamaya başlamayı deneyin. İkisi de suçlanmıyorsa, güç kablosu arızalı olabilir. Sürekliliği kontrol etmek için bir multimetre kullanın. Güç kablosu içinden geçmezse, değiştirmeniz gerekir.

Caps Lock veya Sigorta

Anahtarın sürekliliğini test etmek için multimetrenizi kullanmalısınız. Negatif bir test, anahtarın değiştirilmesi ihtiyacına yol açar.

Makinenizin kontrol paneli içerisinde benzersiz bir sigorta olabilir. Panele erişmek için rondelanın fişini çekin ve ardından gösterge panelinden birkaç vidayı çıkarın. Atmış bir sigorta siyah renkte olacağı için değiştirilmelidir.

Anahtarın sürekliliğini kontrol etmek ve gerekirse değiştirmek için gücü kapatın ve ön paneli çıkarın.

aşırı ısınma

Yoğun bir gün geçirdiyseniz ve arka arkaya birkaç kez sorunsuz koştuysanız. Ancak daha sonra cihazınız tekrar açılmıyor, aşırı ısınmış olabilirsiniz. Tekrar çalıştırmadan önce çamaşır makinenizin soğuması için birkaç saat bekleyin.

Çamaşır makineniz yakında normale dönecektir.

takviye çağrısı

Bu önerileri deneyin. Çalışmazlarsa profesyonel yardım alın. Kararsız bir çamaşır makinesi sonunda bozulabilir. En güvenilir cihaz ve cihazlarınızın bazılarının korunmasına yardımcı olmak için, henüz kapsam dahilinde değilseniz onarım hizmetlerini araştırmak iyi bir fikirdir. Yaptığına sevineceksin.

Yeni bir kontrol panosunun nasıl kurulacağını tam olarak bilmiyorsanız, onu Pune’daki saygın bir çamaşır makinesi onarım servisine bırakmalısınız.

  1. Titreşimli çamaşır makinesi

Birçok insan için titreşimli bir çamaşır makinesi hem eğlenceli hem de rahatsız edici olabilir. Yapılması gerekenleri belirlemek için nedenler ve çözümlerle ilgili açıklamamızı okuyabilirsiniz. Çamaşır makineniz biraz dans ediyor, iyi vakit geçiriyor ve kendi kendine hareket ediyor gibi görünebilir. Endişelenmeseniz de dürüst olun.

verimsiz yük

Sorunun kökünü belirleyin. Daha önce de belirtildiği gibi, bunun en yaygın nedenleri ya dengesiz bir yük ya da yanlış ayarlanmış bir çamaşır makinesidir. Makineyi durdurup açarak tamburun veya karıştırıcının bir tarafında daha fazla giysi olup olmadığını kontrol edin. Sorun buysa, kıyafetleri ayırın ve mümkün olduğunca dağıtın.

Artan kararlılık

Yeriniz varsa, çamaşır makinenizi eğin. Bunu yaparken cihaz sallanıyorsa, stabiliteyi artırmak için taban vidalarını sıkın ve sorun çözülmelidir.

Saygın bir çamaşır makinesi onarım servisine başvurun.

Cihazı yeniden başlatın ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin. Bu zamana kadar, sorun çözülmediyse. Ekipmanı sizin yerinize kontrol etmesi için bir çamaşır makinesi tamir servisi uzmanına başvurmanızı öneririz.

Yardıma ihtiyacınız varsa veya sorununuzu bir çamaşır makinesi onarım uzmanıyla görüşmek istiyorsanız. Lütfen onarım müşteri destek ekibiyle iletişime geçin.

Yük dengenizi kontrol edin

Çamaşır makinenize koyduğunuz şeyler, tavan vantilatörünün kanatları kadar dengeli olmalıdır. Çamaşır makinesi yükü herkes tarafından dengelenebilir. Sadece büyük ve hacimli nesneleri açmaya dikkat edin. Üstten yüklemeli bir çamaşır makinesiyle dolu bir küvetin üzerinde bir yatak örtüsü gibi.

Öğeler eşit olarak dağıtılamayacak kadar küçükse, bunları daha büyük nesnelerle veya karşı taraftaki birden fazla nesneyle dengeleyin. Ön yükleyicide yükleme o kadar önemli değildir. Yıkayıcıların hızı daha yüksek olmasına rağmen. Titreşime neden olabilecek herhangi bir sorun onun tarafından büyütülebilir.

Çamaşır makinesi tamir servisi için rezervasyon nedeni

Son zamanlarda, çamaşır makinelerinin ev kullanımlarının sayısı arttı. Zamandan ve emekten tasarruf etmek için makineleri kullanabilen ev hanımları için büyük bir yardım oldu. Ayrıca teknolojinin ilerlemesi sonucunda çamaşır makinesinde de bazı iyileştirmeler yapılmıştır. Modern bir çamaşır makinesi, çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra etkili bir şekilde kurutmak için ileri teknoloji kullanır.

Hemen hemen her aile düzenli olarak bir çamaşır makinesi kullanır, bu da onlara zamandan ve emekten tasarruf sağlar. Ancak çamaşır makineleri sürekli kullanımda olduğu için düzenli bakıma ihtiyaçları vardır. Uzun süre verimli tutmak için.

Çamaşır makinesi tamiri için en iyi ekip

LG, Samsung ve Whirlpool gibi büyük üreticilere, çamaşır makinesi onarım servis ekibimiz tarafından uygun şekilde servis verilebilir.

Cihaz onarım uzmanları, kendilerini mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya ve ekipmanınıza özen göstermeye adamıştır. Bu amaçla her koşulda istisnai müşteri hizmeti sunmayı ve randevulara zamanında gelmeyi amaçlar.

Bu, ekipmanınıza dokunmadan önce maliyet ve mekanik sorunlar konusunda dürüst olmayı içerir. Ayrıca acil servis hizmeti de veriyorlar.

Neden Bharat Hizmetlerini Seçmelisiniz?

Ev ve ticari cihazların kurulumu, onarımı ve servisi ile ilgili olarak, Bharat Service en iyi seçenektir. Markası veya modeli ne olursa olsun, klimalardan buzdolaplarına ve çamaşır makinelerine kadar her şeyi tamir etme konusunda uzmanlaşmıştır.

Yüksek kaliteli iş, hizmetlerinin odak noktasıdır ve her zaman bunu iyileştirmeye çalışırlar. Birkaç günlük garanti, en düşük denetim ücreti ve birden fazla ödeme yöntemiyle uygun fiyat, Bharat Hizmetlerinin öne çıkan özellikleridir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *