Şarj edilebilir yazıcı kartuşları hakkında endüstri sırları

Diposting pada

Olduğu gibi bir yazıcı kartuşu satın alın Mürekkep kartuşu satın almaya kıyasla çok daha kolaydır. Tıpkı otomatik yedeklerimizi değiştirmemiz gerektiğinde veya yeni bir tıraş bıçağı almamız gerektiğinde olduğu gibi, şarj edilebilir ürünler için fazladan ödeme yapmamız gerektiğini hissediyoruz.

Peki bu yazıcı kartuşları neden pahalı?

Çoğu yazıcı üreticisi, yazıcılarını satarken daha düşük bir fiyat sunar. Orijinal mürekkep püskürtmeli kartuşları satarak kar boşluğunu doldurma planları var. Sanki bir sorun yaratmışlar ve şimdi çözüm için sizden para istiyorlar. Genellikle insanlar farklı üreticilerin yazıcılarının fiyatlarını karşılaştırır ve buna daha az dikkat eder. En iyi yazıcı mürekkep kartuşu.

Burada, yazıcı mürekkebinin üretilmesinin nispeten ucuz olduğunu belirtmek önemlidir. Aslında, kullanıcıların ürün için bir prim ödemesi gerekmez, ancak sonunda ambalaj ve markalama için bir prim öderler. Artık insanlar mürekkep kartuşu doldurmanın önemini anlıyor ve bundan hizmet seçiyor Nz mürekkep kartuşu, tutarlılık sağlamalarına yardımcı olmak için Yazıcı En iyi yazıcı mürekkep kartuşu.

Yazıcı kartuşlarınızın mürekkebi neden bu kadar çabuk bitiyor?

İnternette pek çok okuyucu tarafından en sık sorulan soru, yazıcı mürekkebinin neden bu kadar çabuk bittiği ve kartuşlarının daha uzun süre dayanması için hangi adımları atabilecekleridir. Evet, yazıcı mürekkebi tüketimini belirli faktörler etkiler. Bazen önemli bir işin ortasındayken, bilgisayarınızda mürekkep azaldı mesajı görünür. Bu yüzden, bundan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi bilmek güzel Yazıcı mürekkep kartuşu Bir yazıcı kartuşu satın alın ancak bu önemli noktalara dikkat edin.

  • Verimsiz sayfa verimini izleyin

Sayfa verimi, bir kartuştan alabileceğiniz yaklaşık baskı sayısı olarak tanımlanabilir. Yeni yazıcınızın eski yazıcınızla aynı miktarda baskı vermediğini fark ederseniz, bunun nedeni yeni yazıcı kartuşlarının ekran performansı olabilir.

Aynı fiyattaki iki yazıcının farklı sayfa verimlerine sahip iki farklı kartuş kullanabileceğini anlamak önemlidir. Bir kartuşta diğerinden daha fazla baskı olabilir. Sayfa veriminin belirli bir yazıcının genel baskı hacmi üzerinde doğrudan bir etkisi olduğunu unutmayın.

  1. Yazıcının uygun şekilde temizlenmesi

Yazıcınızı temiz ve iyi durumda tuttuğunuzdan emin olun. Piyasadaki çoğu yazıcı, programlı yazıcı temizliği için düzenli olarak kullanılabilecek yerleşik yazılımla yüklü olarak gelir. Düzenli bakım, uzun makine ömrü ile birlikte tutarlı baskı kalitesi sağlar.

Daha iyi baskı kalitesi elde etmek için yazıcıyı temizlemek iyi bir fikirdir. Ancak arka arkaya birden fazla temizlikten kaçınmanız gerektiğini anlamak önemlidir. Aynı anda ikiden fazla temizleme yöntemi uygulamayın. Bu uygulama, önemli miktarda yazıcı mürekkebi tasarrufu yapmanıza yardımcı olacaktır.

  1. Yazıcılar ara sıra kullanıldığında

Baskı sıklığı aynı zamanda baskı ömrünü de etkiler. Peki yazıcı mürekkep kartuşu nedir? Renkli toner kartuşu fiyatı? Burada bul. Yazıcılar boştayken, kartuş kafalarındaki mürekkep kurur. İyi bir çıktı almak için sisteminizde bir temizleme tanılaması çalıştırmanız gerekir. Kartuşların sık temizlenmesi, yüksek mürekkep tüketimine neden olur ve sonunda yeni bir mürekkep kartuşu seti sipariş edersiniz.

Bu sorunu çözmek için yazıcı sahipleri, kullanılmayan mürekkep kartuşlarını kullanılmadıkları zaman çıkarmalıdır. Kartuşu ağzı yukarı bakacak şekilde kapalı bir torbada saklayın. Ayrıca kartuşu güvende tutmak için koruyucu bantla kapatabilirsiniz. Ayrıca, nemli kalmasına yardımcı olması için kartuşun yanında nemli bir bez bulundurun.

  1. Yazıcı ayarları yanlış

Çoğu yazıcı kullanıcısı uygun yazdırma ayarlarını ihmal eder. Yanlış yazdırma ayarlarını kullanmak, yazıcı kartuşunuzu çok daha hızlı tüketecektir. Baskı kalitesini ayarlayarak baskı sayısını artırabilirsiniz, ancak bu aynı zamanda ne yazdırmak istediğinize de bağlıdır. Yazıcınızın mürekkep tüketimini azaltmaya yardımcı olmak için aşağıdaki yazdırma ayarlarından birini seçebilirsiniz.

  • Gri tonlamalı baskı – Bu ayar, yalnızca siyah kartuşu kullanmanıza ve böylece renkli kartuşları ileride kullanmak üzere saklamanıza olanak tanır.
  • taslak modu – Bu, baskılarınızı hızlı ve biraz daha düşük kalitede alabileceğiniz ayardır. Baskı taslakları için en uygun olan bu mod, iyi miktarda mürekkep tasarrufu sağlar.
  • Fotoğraf baskısı – Bu, yüksek çözünürlüklü renkli baskılar için kullanılan en uygun baskı ayarıdır. Yazıcı mürekkebinden tasarruf etmek için, görüntüleri yazdırırken fotoğraf kağıdı kullanılması önerilir.

Fabrika kartuşları hakkında

Fabcartridges en iyi tedarikçiler arasındadır. Nz mürekkep kartuşu. her zaman bilmelisin Tam bir piyasa incelemesinden sonra renkli toner kartuşunun fiyatı. Fabcartridges ekibi, toprak anamızı etkileyen tehlikeli e-atıkları en aza indirmeye kendini adamıştır. Baskıda gereksiz maliyetlerden tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Size en uyumlu yazıcı mürekkep kartuşlarını sunuyoruz ve orijinal kartuşlardan çok tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *