Tenorshare ReiBoot yazılımı nasıl edinilir?

Diposting pada

Android ve iOS için en popüler 1 numaralı önyükleme onarım araçlarından biridir. Tenorshare ReiBoot yazılımı. Dünya çapındaki her akıllı cihazda 180’den fazla sistem sorununu çözmek için çoğu PC tabanlı uygulama. Aslında, Tenorshare ReiBoot, piyasadaki %100 güvenli Android sistem onarım aracıdır. Bu eğitimden, bu konuda kısa bir fikir paylaşmayı umuyoruz Tenorshare Reiboot nedir? Ve Android onarımınızla nasıl çalıştığını. devam et!

Tenorshare Reiboot nedir?

Yanıt vermeyen ana sayfa düğmesi, kilitli cihaz, ekran donmasını düzeltme ve diğer sorunlar gibi işletim sistemi sorunlarını düzeltmeniz gerekiyorsa, Tenorshare ReiBoot yazılımı Akıllara durgunluk veren araç tam size göre. Akıllı cihazınızda herhangi bir sayıda takılı kalmış sorunu tek bir tıklamayla düzeltmenize olanak tanır. Tenorshare, halk için bu akıllı aracın geliştiricisidir. Yeni yayınlanan özellik güncellemeleriyle Tenorshare Reiboot ücretsiz sürümlerini ve Tenorshare Reiboot Pro sürümlerini kullanabilirsiniz. Zaman zaman bu serinin en çok desteklenen sürümlerini Android ve iOS işletim sistemlerinin yeni sürümlerinden hata düzeltmeleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Aslında, Tenorshare Reiboot Pro sürümleri, gelişmiş sürüm destekli özelliklerle birlikte gelir. Önyükleme sorunlarını gidermek, Android ağı veya bildirim sorunlarını düzeltmek, siyah ekranı düzeltmek, ekran donmalarını düzeltmek, OTA güncelleme çökmelerini/Android’in kulaklık modunda takılı kalmasını düzeltmek ve daha fazlası için kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, Tenorshare Reiboot’un ücretsiz sürümleri, kurtarma moduna veya hızlı başlatma moduna girmek / çıkmak için yalnızca 1 tıklamayı düzeltmek gibi sorunlardan herhangi birini düzeltmek için kullanılabilir.

Android için Tenorshare ReiBoot hakkında daha fazla bilgi

Piyasadaki en şaşırtıcı Android önyükleme onarım aracına mı bakıyorsunuz? İyi, Android için Tenorshare ReiBoot Sizin için en iyi uygulama 1 numara Android Android cihazınızı normal şekilde düzeltmek için sistem onarım aracı. Bu, hasarlı Android cihazınızı hızlı bir şekilde kolayca geri yüklemenin basit bir yoludur. Bu güçlü Android sistem onarım yazılımını kullanmak çok kolaydır. Bunun nedeni, basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olmasıdır. Bu nedenle, herhangi bir ileri düzeyde bilgi sahibi olmadan herkes bu aracı Android cihazlarda kullanabilir.

Daha önce okuduğunuz gibi, desteklenen sürümleri akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Android için Tenorshare ReiBoot Uygulama pazarında tamamen ücretsiz olarak indirilebilir. ReiBoot Pro sürümlerini de indirebilirsiniz. Her neyse, bu, Android’inizde 180’den fazla sistemi veya takılı kalmış sorunları kolayca çözme özgürlüğünü elde etmek için en iyi araçtır.

Tenorshare ReiBoot yazılımıyla uyumlu Android cihazlar ve Android sürümleri

Akıllı cihazları çalıştıran Android sisteminin en büyük hayranı olarak, bazı sistem sorunlarını ReiBoot uygulamasıyla düzeltmeniz gerekebilir. Bu akıllı araçla en çok desteklenen Android cihazlar hangileridir? Bu konuda herhangi bir yorumunuz var mı? Tahmin edebileceğiniz gibi, tüm Android akıllı telefonlar, tabletler ve phablet cihazlar onunla uyumludur. Tenorshare ReiBoot yazılımı. Xiaomi, Huawei, HTC, LG, yeni Samsung Galaxy S23 cihazları, Motorola, Sony, Google ve daha fazlası dahil olmak üzere Android tabanlı cihazlarla uyumludur.

aksi halde, Android için Tenorshare ReiBoot Android 2.2, Android 2.3, Android 3.1, Android 3.2, Android 4.0, Android 4.1, Android 4.2, Android 5.0, Android 6.0, Android 7.0, Android 8.0 ve en son Android 12 işletim sistemi dahil olmak üzere Android sürümleriyle uyumludur. Windows veya Mac PC kullanarak çalıştırabilirsiniz Yeniden başlatma exe Uygulama çökmesi, siyah ekran, tuğla sorunları, donma, takılma, Samsung logosu takılma sorunu vb. gibi bir dizi sorunu çözmek için. Şu anda, piyasada 1000’den fazla Android akıllı telefon ve tablet için bu çok daha hızlı sistem onarım aracı.

Mac için Tenorshare ReiBoot’u alabilir miyim?

evet indirebilirsin Mac için Tenorshare ReiBoot. Bilgisayar cihazlarında çalışan akıllı bir önyükleme onarım aracıdır. Aslında bu işlemi Windows PC veya Mac OS üzerinden çalıştırabilirsiniz. Aşağıdakiler dahil olmak üzere bir Mac kullanıcısıysanız OS X 10 Beta: Kodiak – macOS 10.14: Mojave (Özgürlük), Mac için Tenorshare ReiBoot Herhangi bir Android sistemini veya sıkışmış ihracatçıları tek bir tıklamayla düzeltmek için en iyi masaüstü uygulamasıdır. Ücretsiz veya pro sürümünü indirebilirsiniz Yeniden başlatma exe Ve sistem sorunlarını atlamak için adımları doğru takip edin.

Mac için Tenorshare ReiBoot’a hazır olun

Adım 01. Mac bilgisayar için ReiBoot Pro’yu kullanabilirsiniz. sadece üzerine tıklayın Tenorshare ReiBoot yazılımı Resmi web sitesi bağlantısını ziyaret edin

Adım 02. Android cihazınızda USB Hata Ayıklama modunu kontrol etmeniz gerekiyor

Adım 03. Ana web sayfasında “Mac için ReiBoot’u İndir” düğmesini göreceksiniz ve bu aracın en son sürümünü indirmek için üzerine tıklayın.

Adım 04. İndirileni bulun Yeniden başlatma exe Mac bilgisayarınızda

Adım 05. Ekrandaki talimatları izleyerek uygulamayı yükleyin

Adım 06. Mobil cihazınızı bilgisayara bağlamak için orijinal USB kablosunu kullanın

Adım 07. Doğru cihaz bilgilerini seçmeniz ve yazılım paketini indirmeniz gerekir.

Adım 09. Programı açın ve sistem onarım işlemini başlatmak için “Şimdi Onar” düğmesine basabilirsiniz.

Adım 10. Son olarak, mobil cihazınız yeniden yepyeni bir cep telefonu olarak çalışır

senden daha fazla

Bir Android mobil istemcisi olarak kullanabilirsiniz Android için Tenorshare ReiBoot Tamir için 180’den fazla Android sistem sorunu. Bu, Android cihazınız için bir masaüstü önyükleme onarım programıdır. Bu, her türlü sorunu tek bir tıklamayla anında çözebileceğiniz zamandır. ReiBoot’u hem ReiBoot Pro hem de ReiBoot Free sürümlerinde indirmek için resmi ReiBoot web sitesini kullanın. Bu sistem kurtarma işlemini kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, daha iyi çözümler almak için aşağıdaki yorum kutusunu kullanarak bize yorum yapabilirsiniz. Şüphesiz her duruma en kısa sürede daha iyi çözümler bulmak için zaten yanınızdayız.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *