Toplu EML eklerini çıkarmak istiyorsanız. O zaman endişelenmeyin, bu yazıda size bunu güçlü teknikler kullanarak yapmanın en iyi ve en kolay çözümünü göstereceğiz. Bu çözüm ile kullanıcılar EML eklerini kolayca indirebilir. Öyleyse en iyi çözümle başlayalım.

EML, e-posta için bir dosya uzantısıdır ve bir mesaj dosyasından oluşur. EML, başlık bilgilerini, ekleri, URL’leri ve daha fazlasını içerir. Windows Live Mail, Thunderbird, The Bat gibi çeşitli işletim sistemleri tarafından kullanılan çok yönlü bir dosya biçimidir.

Bazen kullanıcılar, EML dosyalarından ekleri kaldırarak EML dosyalarının boyutunu yönetmek ister. Ayrıca, uygun klasör organizasyonu için EML dosyalarını ve eklerini ayırırlar. İşte bu noktada kullanıcılar bunun nasıl yapılacağına dair çözümler arıyorlar. Bu makale, EML eklerinin toplu olarak çıkarılmasında takılıp kalan kullanıcılara yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmıştır. Birden çok EML ekini toplu olarak silmek için size en iyi çözümleri sunuyoruz. Tüm makaleleri okuyun ve daha fazla ayrıntı için bizi takip edin.

Kullanıcı isteği:

Selamlar! Ben Ariana’yım. Son birkaç aydır e-posta kullanıyorum. Yıl boyunca çok sayıda aksesuar üretilmektedir. Şimdi karşılaştığım sorun şu ki, EML dosyalarından ekleri çıkarmak için bir çözüm bulamıyorum. Lütfen bana EML ek kaldırma işlemini tamamlamanın hızlı ve kolay bir yolunu önerin. Lütfen bu süreci sorunsuz atlatmam için bana yardım edin. Şimdiden teşekkür ederim

Yukarıda bahsedilen sorunlar sadece tek bir kullanıcı sorunu değildir. Birkaç kullanıcı aynı sorunla karşı karşıya. Neredeyse tüm kullanıcıların eklere ihtiyacı vardır, çünkü bunlar belge ve resim biçiminde önemli bilgiler içerir. Bu nedenle, kullanıcıların tüm aksesuarları ileride kullanmak üzere güvenli tutmaları önemlidir.

Toplu EML eklerini ayıklamak için en iyi uygulamalar

denilen basit ve eksiksiz bir çözüm var. SysTools EML Eklenti Çıkarıcı yazılımı. Kullanıcıların EML e-posta eklerini indirmelerine yardımcı olur. Bu üçüncü taraf uygulamalar %100 güvenlidir. Ayrıca, kullanıcılar EML e-posta eklerini saniyeler içinde çıkarabilir. Bu programın en iyi yanı, acemi kullanıcıların bile nasıl çalıştığını kolayca anlayabileceği kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmasıdır. Ayrıca, herhangi bir teknik deneyim gerekli değildir. Yazılım sistemi tarafından sağlanan kullanıcı dostu bir arayüze sahip gerçekten basit bir araçtır. Bu araç hem teknik hem de teknik olmayan kullanıcılar için kullanımı kolay olacaktır.

Önemli: Ek olarak, kullanıcıların EML’den dosya başına 1 eki kolayca çıkarmasına olanak tanır. Bu aracın ücretsiz sürümünden memnun olan kullanıcılar, daha fazla özellik ve sınırsız ek çıkarma elde etmek için premium sürümü satın alabilir.

Toplu EML eklerini ayıklamak için hızlı adımlar

 • İndirmek Ve yazılım Programı yerel bilgisayarınızda çalıştırın ve çalıştırın

 • Sonraki, ihtiyacınız bulmak EML dosyası aracılığıyla Dosya ekle/klasör ekle Seçenek veya Dosyalara Gözat

EML dosyaları ekle

 • Bu program tüm EML ve e-posta dosyalarını sağlar ve gönderilen ve eklenen tüm e-postaları görüntüler.

EML dosyalarını önizleyin

 • Gereksinimlerinize göre seçenekleri seçin ve ekleyin, ardından üzerine tıklayın Çıkart düğmesi İsteğe bağlı çıkarma görevini başlatmak için.

Toplu EML eklerini ayıklayın

EML Dosya Ek Çıkarıcı Uygulamasının en iyi özellikleri

Bu yazılım, kullanıcılar için yararlı olan çeşitli avantajlara sahiptir. bakmak:

 • Tüm ek özelliklerini koruma: Bu gelişmiş araç, gelişmiş algoritmalar kullanarak EML e-posta eklerini yerel olarak kaydetmek için tasarlanmıştır. Ayrıca işlem sırasında ekli dosyanın tüm özniteliklerini kaydeder.
 • Her tür ekli dosyayı tek bir klasöre kaydedin: Bu programın ekli dosyanın uzantısı üzerinde herhangi bir kısıtlaması yoktur. Her zaman tüm dosyalardan e-posta eklerinin indirilmesine izin verir.
 • Seçili eki EML’den çıkar: Filtre seçeneklerinde, seçilebilir bir dışa aktarma ayarları seçeneği vardır. Kullanıcı bunu tarih aralığı, başlangıç ​​ve konu gibi farklı filtreler kullanarak yapabilir.
 • Anında ve verimli ekstraksiyon: Bu yazılım, mekaniğinde hızlı ve hassastır. Dakikalar içinde bu çözüm, EML dosyasından bazı ekleri çıkaracaktır.
 • Toplu madencilik seçeneği: Bu yazılım, EML dosyalarını veri kaybı olmadan kolayca çıkarabilir.
 • Basit GUI: Bu araç, kullanıcı arayüzü tamamen kullanıcı dostu olacak ve hem profesyonel hem de profesyonel olmayan kullanıcılar için kullanımı kolay olacak şekilde programlanmıştır. İşte bu yüzden tüm Outlook eklerini kolayca indirebilirler.
 • Hızlı ve doğru çıkarma: Bu çözüm, kullanıcıların ekstraksiyon işlemi tamamlandıktan sonra kolayca doğru sonuçlar elde etmelerini sağlar. Ayrıca işlem tamamlandıktan sonra veri kaybı riski yoktur.
 • Tüm sürümlerle uyumlu: Mükemmel çözüm, Windows ve Mac’in tüm sürümleriyle etkili bir şekilde çalışır.

Sonuç

EML eklerinin toplu olarak nasıl ayıklanacağını anlamak için bu makalede çözüm anlatılmaktadır. Burada, sonunda EML ek e-postalarını sonsuza kadar kaldırmanıza yardımcı olacak, test edilmiş bir profesyonel yazılımı paylaştık. Ücretsiz çözümü kullanabilirsiniz, ancak bazı sınırlamalarla. Öte yandan, çözümün hiçbir tehdidi veya hatası yoktur. Bu nedenle, yukarıdaki aracın ücretsiz deneme sürümünü denemenizi öneririz.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.