Traktör römork kiralama hakkında bilmeniz gerekenler

Diposting pada

Yakın zamanda bir CDL ile yarı kamyon kullanmaya başlama kararı aldıysanız, bir mal sahibi/operatör kamyon taşımacılığı işine nasıl başlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. İyi bir krediniz varsa ve platforma koyacak çok paranız varsa, birçok şirket çabalarınızı finanse edecektir. Ancak, ikinci gruba ait değilseniz, başlamak için bir traktör römorku kiralamayı düşünün.

Yerel menüye göz atın

Yerel sarı sayfalara bakarak veya internette hızlı bir arama yaparak birçok traktör römork kiralama şirketini bulabilirsiniz. Mac’lerden hat kamyonlarına, mobil minivanlardan 53 metrelik büyük römorklara veya düz platformlu kamyonlara kadar her türlü kamyonu kiralayabilirsiniz. Cevapladığınız en önemli soru, kamyonun sizin için ne yapmasını istediğinizdir. Ne elde etmeye çalışıyorsun?

Satın almak için kiralama

Bu soruları iyi yanıtladıysanız, kiralamak için alışverişe gidin. Diğer kamyon şoförleriyle, okul öğretmeninizle ve belki de otomobil departmanından biriyle konuşun, bu kaynaklardan herhangi biri deneyimlerine dayanarak bir araba kiralama şirketi önerebilir.

Şirketlerle bağlantı kurun

İş yapmak istediğiniz firma ile iletişime geçin ve bir satış temsilcisinden randevu alın. Araba kiralamak gibi değil, çok paranız var ve anlaşmadan memnun olduğunuzdan emin olmanız gerekiyor. Bayi size kamyonun özelliklerini gösterebilir, test sürüşü yapmanıza izin verebilir ve kamyonun teslimatını ayarlamanıza yardımcı olabilir.

Opsiyonel kiralama

Gelecekte bir kamyona sahip olmakla ilgileniyorsanız, kendi kiralama seçenekleri hakkında satış temsilcinizle görüşün. Bu özel kiralama seçeneğini seçerseniz, çekici-römork kiralama şirketi de para toplamanıza yardımcı olabilir.

Başka seçenek

Kamyon kiralamak ile araba kiralamak aynı şey değil ama benzerlikleri var. Örneğin, kamyonlar küçük binek otomobillerle aynı seçeneklerin çoğunu sunar. Klima, deri koltuklar ve ısıtmalı aynalar gibi bu seçeneklerin çoğu harikadır, ancak fiyatı yükseltirler ve çoğu insan onlarsız yaşayabilir.

kiralama fiyatı

Traktör römork kiralamanın ne kadar sürdüğüne bağlı olarak, özel bir kiralama fiyatı alabilirsiniz. Ne kadar çok zaman olursa, bir kamyon kiralamak için taahhüt edebileceğiniz fiyat o kadar düşük olur. Birçok kiralama şirketi haftalık, aylık ve hatta yıllık olarak kiralama yapmaktadır.

Sonuç

Bu ipuçları, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun bir traktör römorkunu nasıl kiralayacağınız konusunda size fikir verecektir. Yapabileceğiniz en önemli şey, alışveriş yapmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için alabileceğiniz en iyi fiyatı ve en iyi kamyonu almaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

53 metrelik bir römork kiralamanın maliyeti nedir?

53 Bir römork kiralamanın maliyeti nedir? Yere bağlı olarak, 53 inçlik bir treyler için aylık ortalama kiralama fiyatı 600 ila 750 dolar arasında değişiyor.

40 metrelik bir römork kiralamanın maliyeti nedir?

40 metrelik bir kaz boyunlu treyler günde 165 dolar veya haftada 750 dolar. 26 metrelik bir kentsel treyler kiralamanın maliyeti nedir? 26 fitlik bir treyler günlük 100 dolar veya haftalık 450 dolar.

Düz yataklı bir treyler kiralamanın maliyeti nedir?

Bir düz yataklı treyler, kamyonun boyutuna bağlı olarak 40.000 ila 50.000 ABD Doları veya daha fazlasına mal olabilirken, kiralama maliyetleri günlük 50 ila 100 ABD Doları arasında değişmektedir. Günlük kiralama ücreti 45 $ ‘a kadar olabilir.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *