Hâlâ EML dosyalarını aramak için bir çözüm mü arıyorsunuz? Ancak EML dosyalarını nasıl analiz edeceğinizi bilmiyor musunuz? Cevabınız evet ise, endişelenmenize gerek yok çünkü bu blog, ekli istenen EML e-postalarını aramak için en iyi çözümü açıkladığı için doğru yerdesiniz. Ancak, doğrudan farklı e-postalardaki EML dosyalarını arama çözümüne geçmeden önce, EML dosyasına hızlıca bir göz atalım.

EML, Microsoft tarafından geliştirilen popüler bir formattır. Bu dosya mesajı konu, gönderici, alıcı ve tarih ile birlikte saklar. Bu dosya biçimi, Outlook Express, Windows Live Mail, HCL Notes, Thunderbird, MS Outlook ve Apple Mail gibi çoğu e-posta programıyla uyumludur. EML, birçok e-posta programı tarafından açılabilen basit bir dosyadır.

Bu yöntemin yapılması kolaydır ve en iyi yanı, Thunderbird, Apple Mail, Outlook Express, Windows Live Mail ve diğerleri gibi herhangi bir e-posta programının yüklenmesini gerektirmemesidir. Kelimeleri okumak için çok fazla zaman kaybetmeden toplu EML mesajlarında bilgi bulma adımlarını öğrenerek başlayalım.

EML dosyalarının içinde arama yapmak için otomatik çözüm

Sistem Araçları EML Görüntüleyici Profesyonel Sihirbaz, kullanıcıların EML e-postalarını zamana göre aramasına yardımcı olan güçlü bir araçtır. Araç ayrıca e-posta başlık bilgilerinin bir önizlemesini sağlar. Kullanıcıların arama yapmasına ve aramaları görüntülemesine olanak tanıyan bir tarih filtreleme seçeneği sunar. Birden çok EML dosyası yazdırın Belirli bir tarih aralığına bağlı olarak, kullanıcının “Kimden” ve “Kime” alanlarından bir tarih seçmesi yeterlidir.

Bu araç, farklı operatörler uygulayarak gelişmiş arama yetenekleri sunar ve yazılımın kontrol panelinden kullanılabilir. İstediğiniz EML e-postasını aramak için, belirtilen alanda bir koşul veya ilgili anahtar kelime belirtmeniz yeterlidir. Ayrıca bu yazılım, kullanıcıların ek adı sütununu belirterek ek dosyalarını aramasına ve kaydetmesine de olanak tanır.

Ekli EML dosyalarını arama adımları

 • İlk olarak, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu İndirmek Ve koşmak Windows işletim sistemlerinde yazılım

 • Muayene etmek Ağaç görüş Ve Hareket doğrudan nesne için parçacık EML dosya. Ardından, EML dosyalarını içeren seçili klasörden seçilen EML e-postasını önizleyin

 • Yazılımın arama fonksiyonuna erişmek için, Arama düğmesini seçin Yazılım Arayüzü sekmesinin sol üst köşesinde

Arama düğmesini seçin

 • Belirli bir e-postayı aramak için arama düğmesini tıklayın Seçilen EML klasörü veya birden çok EML klasörü. Kullanıcılar Ekle Gösterge Belirli e-posta isteklerini aramak için
 • Filtre tamamlandıktan sonra, gelişmiş bir DEĞİL kullanılarak uygulanabilir, VeyaVe Ve operatörler

NOT, OR ve AND gelişmiş operatörlerini kullanma

 • İsteği işledikten sonra kullanıcı e-postayı görüntüleyebilir Vurgulanan metinde metin arayın
 • Tam eşleşme içeren bir mesaj gördüğünüzde verileri vurgulayın. Bu yazılım, diğer e-postalarda bulunan bazı kelimeleri görüntülemek için eşleşen bir kelime seti kullanır.

Verileri vurgulayın

 • Yazılımı var İki dışa aktarma seçeneği: İhracat ve EML e-postası Yazdır.

İki dışa aktarma seçeneği: dışa aktarma ve yazdırma

En iyi otomatik yazılımın temel özellikleri

 • Bu yazılım, Outlook’taki belirli verilerden e-postaları hızlı ve kolay bir şekilde bulmak için birçok güçlü özelliğe sahiptir. Bu özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Program, kullanıcıların Outlook’ta belirli bir klasörde belirli bir metni aramasına olanak tanıyan hızlı bir arama seçeneğine sahiptir.
 • Gelişmiş arama seçenekleri, Outlook e-postalarını farklı zamanlarda klasörlerde aramanıza olanak tanır.
 • Bu araç, e-postaların ve eklerin bir önizlemesini sağlar. Bu ürün ayrıca ekleri de kaydedebilir.
 • Bu araç bağımsız bir uygulamadır ve harici bir Outlook yüklemesi gerektirmez.
 • Outlook’ta e-postaları zamana göre aradığınızda, yazılım Kime, CC, BCC, Kimden gibi tüm başlıkların ayrıntılarını gösterir.
 • Program, gerekli Outlook klasörlerini görüntüleyen kompakt bir görüntüleme seçeneğine sahiptir. Burada sistem klasörlerini ve kullanıcı klasörlerini görebilirsiniz.

Sonuç

Önceki bir blog gönderisinde, EML dosyalarında arama yapmayı kısaca açıklamıştık. Bu sorunun arkasında birkaç neden var. Bu nedenle, EML dosyalarını ayrıştırmak için verimli ve güvenilir bir çözüm belirledik. Birçok kullanıcı için bir EML dosyasını yazdırılabilir bir biçimde kaydetmek göz korkutucu bir görev olabilir. Bu blog, kullanıcıların e-posta tarama görevlerini sorunsuz bir şekilde yapmalarına yardımcı olur. Burada, kullanıcılarınıza çok yardımcı olacak otomatik bir çözümü tanımladık. Artık kullanıcılar e-postaları ve eklerini taramak için bu uygulamayı kullanabilir.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.