Ücretsiz TikTok videoları indirme kılavuzu

Diposting pada

Video izlemek için TikTok kullanıyor musunuz? TikTok’un geniş video ve diğer içerik koleksiyonu, onu herkes için ideal bir uygulama haline getiriyor. Siteyi keşfederken gözünüze çarpan veya faydalı bir video bulabilirsiniz. İçeriği indirip çevrimdışı izleyerek zaman kazanabilirsiniz. TikTok videolarını ücretsiz indirebileceğiniz bir yer arıyorsanız ideal yeri buldunuz.

Şu anda en iyi Tiktok indiricisini edinin.

Ssstik, güvenliği, hızı, doğruluğu, güvenilirliği, ücretsiz kullanılabilirliği ve kullanıcı dostu olması nedeniyle şiddetle tavsiye edilen bir video ve ses indiricisidir. Her kullanıcı için çalışan kapsamlı bir programdır.

Ücretsiz, sınırsız ve filigransız TikTok indirmeleri alın. Artık TikTok’tan istediğiniz kadar video indirebilirsiniz. TikTok için en hızlı video indiriciye sahibiz. sstik TikTok’tan filigran olmadan hızlı ve kolay bir şekilde video indirmenizi sağlar.

Ssstik’in en büyük avantajı, TikTok videolarını ücretsiz olarak indirmenize izin vermesidir, böylece onları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Diğer birçok programın aksine ek maliyetleri saklamaya çalışmaz. TikTok videolarını indirmek ve kaydetmek için kolayca erişilebilir.

Başka uygulamalar olsa da hepsinin gizli ücretleri var ve en sevdiğiniz TikTok videolarını almak için sizi uzun süre bekletiyor. Ancak, ssstik hiç de öyle değil. Video indirme işlemleri hızlı olduğu için saatlerce beklemeniz gerekmez; anında video indirme, istediğiniz zaman izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Diğer birçok program gibi PC’lerle sınırlı değildir. Hem iOS hem de Android kullanıcıları bundan faydalanacak. Ayrıca masaüstü bilgisayarlar, taşınabilir medya oynatıcılar ve mobil cihazlarla uyumludur. Bu uygulama, platformlar arası uyumluluk göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. TikTok, videoları ve müzikleri herhangi bir cihaza hızlı ve kolay bir şekilde indirmeyi mümkün kıldı.

TikTok videoları nasıl indirilir?

Bir video seçin

TikTok’ta filigranlı bir video bulduysanız, uygulamayı açıp indirmek istediğiniz klibi bularak, “Paylaş” seçeneğine ve son olarak “Bağlantıyı Kopyala” düğmesine tıklayarak kaldırabilirsiniz.

URL’yi girin

video bağlantısı ekle; Sayfanın üst kısmındaki ilgili kutuya koyabilirsiniz. Devam etmek için “Video Al”ı seçin. Lütfen video indirme işleminin sonuna kadar sabırlı olun.

video hazır

Artık bitmiş ürünü izleyebilirsiniz! Bir videoyu filigran olmadan doğrudan mp4 formatında indirebilirsiniz ve ses alternatif olarak mp3 formatında indirilebilir.

TikTok videolarını indirmek etik mi?

TikTok’tan bir video indirecekseniz, durup bunun herhangi birinin telif hakkını ihlal edip etmediğini kontrol etmelisiniz. Bir başkasının çalışmasını izinsiz kullanmak en yaygın telif hakkı ihlalidir. TikTok logosu ve kullanıcı kullanıcı adı, indirilen veya paylaşılan videolara filigran eklenir. Yinelemek gerekirse, videoyu başka bir sosyal ağ sitesinde paylaşmak istiyorsanız, filigranın görünür olması veya uygun atıf sağlaması gerekir.

TikTok video indirmeleri kullanıcılara sunulabilir mi?

Uygulama geliştiricileri, kullanıcılarının bunu yapmak istediğini bildikleri için TikTok’tan video indirmeyi kolaylaştırdı. Farenizin sadece iki tıklamasıyla bir video indirirler.

Video indirmenin ne kadar kolay olduğu göz önüne alındığında, TikTok bu davranışı teşvik ediyor gibi görünüyor. Ancak uygulamada indirdiğiniz videoları izlemek için sınırlamalar vardır.

İndirdiğiniz TikTok videonuz, filigran olarak kullanıcının kullanıcı adını içerecektir. Bu eylemin sonucunda orijinal eserlerin korunması gerekir. Ayrıca, başkalarının telif haklarını ihlal eden içeriği yüklemek, paylaşmak veya dağıtmak TikTok’a aykırıdır.

TikTok videoları indirilebilir, ancak filigranı kaldırmak, onları kendinize aitmiş gibi talep etmeyi kolaylaştırır. TikTok’un birden fazla telif hakkı ihlali yaptığı tespit edilen hesapları kalıcı olarak kaldırma veya askıya alma hakkını saklı tuttuğunu lütfen unutmayın. Ayrıca bu yazılım, bu kişilerin yeni bir TikTok hesabı oluşturmasını engelleyebilir.

TikTok videoları nasıl kaydedilir (Android/iOS)

İndirme seçeneğini aramak için en iyi yer, onu gizleyebileceğiniz paylaşım menüsünün altındadır. Video sahibi, izleyicilerin videoyu film rulosuna kaydetme seçeneğini etkinleştirmişse simge görünür. TikTok’ta yeniyseniz ve bazı videoları indirebileceğinizi bilmiyorsanız veya bu özelliği hiç kullanmadıysanız, bilmeniz gereken her şeyi burada bulacaksınız. süreç çok basittir.

Bir Android cihazınız varsa (işlem iOS cihazlarda tamamen aynıdır), TikTok’tan nasıl video indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Öncelikle mevcut paylaşım seçeneklerini görüntülemek için yorumlar bölümündeki yorum kutusunun sağındaki kavisli ok simgesine (paylaş düğmesi) tıklayın.

İkinci olarak, web sitesinde bir “Videoyu Kaydet” düğmesi görünürse, onu seçmek videoyu cihazınızın kamerasına veya galerisine kaydeder.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *