Web sitesi geliştirme neden bu kadar önemli?

Diposting pada

Web sitesi geliştirme neden bu kadar önemli?

Web sitesi geliştirmenin önemini ve ticari girişiminizin hayatta kalması için neden bu kadar önemli olduğunu anladığınızdan emin misiniz?

En son pandemi sırasında, Birleşik Krallık’taki insanlar çevrimiçi olarak rekor miktarda zaman harcadı. Müşteriler her gün ortalama dört saat iki dakika harcıyor. Böylece salgın, eğlence, eğitim ve istihdam için internete bağımlılığın altını çizdi. Bu nedenle, alıcıların ihtiyaçları için ağa güvenmesiyle birlikte, internet sitesini geliştirmek şirketlerin başarısı için gerekli hale geldi. Üstelik, Web Geliştirme Taşıyıcı müşteriler için şirket web sitelerini çevrimiçi olarak doğrular ve sizinle olan yolculuklarını geliştirir.

Peki, iyileştirme neden önemlidir?
Bunda hiç şüphe yok. Ancak dijital varlığımız bize teknoloji alma konusunda bir tercih bırakmadı. Yani sesinizin duyulması ve yaratıcınızın görülmesi için gürültüyü kesmeniz gerekir. Web sitesi iyileştirmeleri bunun olmasına izin verir. Bir web sitesi, müşterilerin sizi bulmasını ve onlara ne sunduğunuzu göstermesini sağlar.

Ama insan, alışkanlıkların yarattığı bir yaratıktır. Dağıtımın az olmasını ve işlerin kolay olmasını seviyoruz. Bu nedenle müşteriler bir düğmeye tıklayarak istatistiklere katılmayı tercih ediyor. Özel geliştirme, özel yönler ve özelleştirilmiş işlevsellik sayesinde, kaçınılmaz olarak size tekrar tekrar gelmelerini sağlayacak kusursuz bir müşteri yolculuğu sağlayabilirsiniz.

Ek olarak, güçlü bir net varlığa sahip olmak yalnızca işinize fayda sağlayacaktır. Hizmetlerinizi, ürünlerinizi ve en iyi yaptığınız şeyleri sergileyebilirsiniz. Bu nedenle, çevrimiçi olarak belirleyemiyorsanız veya çalışmayan bir internet siteniz varsa, muhtemelen yanlış yönlendirmelere sahip olmak isteyebilirsiniz.

Esasen, web sitesi optimizasyonu, insanların tekliflerinizden haberdar olmasına ve ürününüzün neden uygun ve hatta satın almak veya kullanmak için gerekli olduğunu anlamalarına yardımcı olur. Bu şekilde kendinizi rakiplerinizden ayırın. Bu verileri birinci sınıf anlık görüntüler ve özenli sunumla görüntülemek müşterileri etkileyecektir.

Ancak memnun kalmazsanız internet sitesini iyileştirmeniz gerekir. Bu nedenle, web sitenizde neden özel işlevleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini tanımladık.

Web sitesi geliştirme hakkında düşünmek için dört neden
1) Krediyi korumak
Web sitesi geliştirme, müşterilerle harika bir sözlü alışverişe olanak tanır. Artık gerçek müşteri iletişiminden bahsetmiyoruz! Ancak iyi etkileşimler ve katılım yoluyla, site ziyaretçilerine işletmenizin onların zevklerini önemsediğini ve onların ihtiyaçlarına cevap verdiğini gösterebilirsiniz. Bu nedenle markanızı korumak istiyorsunuz. A iyi gelişmiş Bir web sitesi, erişiminizi artırmak ve işletmenize daha fazla site ziyaretçisi çekmek gibi şeyleri kolaylaştırır.

Bir internet sitesi, bir işletmenin güvenilirliğini göstermek için basit bir teknik sağlar ve bir kişinin işletmesini çevrimiçi olarak temsil etme şekli, ek müşteriler veya ziyaretçiler çekmek için esastır. Bu nedenle, profesyonel bir sunum işinizin bir kanıtı olduğu için internet site diyagramınız pratik olarak kontrol edilmelidir. Web sitesi geliştirmenin yardımıyla becerilerinizi, güvenilirliğinizi, seyahatinizi ve uzmanlığınızı ekleyebilirsiniz.

2) Yönetim sorumluluklarını azaltın
İnternet geliştirmesinin en büyük faydalarından biri, kullanıcı yönetim yükümlülüklerini azaltma yeteneğidir. Yayınlar ve testler sunuyorsanız, özelleştirilmiş işlevsellik bu yayınların web siteniz üzerinden gerçekleşmesine olanak sağlayabilir. Üçüncü taraf yazılım kullanmak yerine maliyetleri en aza indirebilir, ancak web sitesi trafiğini artırabilirsiniz. Veya verilerle, müşterilerle ve herhangi bir bilgiyle ilgilenmek için kendi özel CRM’nizi oluşturabilirsiniz.

Ancak, çoğu web sitesinin sahip olduğu ve yönetim görevlerini sınırlamaya yardımcı olan iyileştirmenin en popüler yönlerinden biri, bir e-ticaret mağazasıdır. Satılan her ürün için e-postaları işlemek yerine, web siteniz bununla ilgilenebilir! Bu nedenle, siz veya personeliniz, yapılmasını istediğiniz şeyleri yapmak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

3) 7/24 Açık
Düşük yüklenen web sitelerinin gelir kaybında yılda 2 milyar sterlin değerinde olduğunu biliyor muydunuz? Son olaylarla birlikte, çevrimiçi mağazalara olan talep hiç bu kadar belirgin olmamıştı. Böylece fizikselden dijitale temel adımları geliştirme yoluyla atabilirsiniz.

Bu blogun açılışında söylediğimiz gibi, çevrimiçi olmak son birkaç aydır iş dünyasının can damarı oldu. Müşteriler artık göz atmak için ana caddede yürüyemezken, alışveriş yapanlar arama motoru sonuçları için ana caddeyi takas etmek zorunda kalıyor. Bu nedenle, ticari girişiminiz artık çevrimiçi değilse, olası satışlarınız olmamalıdır.

Müşterileriniz, farklı ürün özellikleri ve entegre sınıf düzenleri aracılığıyla öğelerinize kolayca göz atabilir. Mobil müşteriler, tüm e-ticaret kullanıcılarının %90’ını oluşturduğundan, müşterilerinize sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlamak zorunludur. Google sıralamanız, tüketici deneyimine olan tutkunuz tarafından belirlenir; bu nedenle, müşterilerin yardım edemeyecekleri, ancak geri gelemeyecekleri bir elde tutma oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

3) Kullanılabilirlik
Web siteniz için duyarlı bir internet sitesi tasarımı oluşturmayı planlamak, onu kapsüller veya akıllı telefonlar gibi birden fazla cihazda önemli bir müşteri kitlesi için erişilebilir hale getirmenize yardımcı olacaktır. Bu, reklamlarınızın her birini ve sitenize gelen doğal trafiği artıracaktır. Ancak en önemlisi, insanlar kuruluşunuzu uzman ve güvenilir olarak görür.

Bir mobil cihazda bir işletme arayan müşterilerin %88’inin 24 saat içinde o işletmeyi adlandırdığını veya referans gösterdiğini biliyor muydunuz? Bu nedenle, hücresel ağın kötü tasarımı nedeniyle iş şirketini ihmal etmeyin. Bunun yerine, uzman web oluşturucuların işlevsel, şık ve kullanıcı merkezli bir çevrimiçi web sitesi oluşturmasına izin verin.

Peki, doğru iyileştirme ekibini nasıl keşfederim?
Genel olarak, web sitesi geliştirme çok önemlidir çünkü tüketici deneyimini geliştirir. Ancak geliştirilen öğeler, kullanıcı yolculuğunu iyileştirir ve arka uçtaki yönetim görevlerini kolaylaştırır.

Web sitenizin, işletmenizin bir ilk izlenim bırakması için sahip olması gereken en etkili araçlardan biri olduğunu unutmayın; bu nedenle, olumsuz bir tüketici yolculuğunun ve kullanılabilirliğin işletmenize zarar vermesine izin vermeyin.

Yani, sizinle ilgilenen bir dijital işletme arıyorsanız Web Geliştirme Site Geek yardım etmek için burada! Bu yüzden lütfen bunu daha fazla tartışmak için bizimle iletişime geçin.
Duyarlı web sitesi veya mobil uyumlu web sitesi
Ayrıca kendinize başka bir web sitesi istiyor muyum diye soruyor olabilirsiniz. Cevap hayır. 2D bir web sitesi istemezsiniz (eskiden dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlar için ayrı web siteleri vardı).

Bu, mobil web sitenizdeki içeriğin, internet sitenizi Google’da sıralamak için çevrimiçi olarak kullanıldığını gösterir. Öyleyse, ilk hücre listesini nasıl bir araya getirebileceğinizi kontrol edin.

Google (ve çeşitli arama motorları) hücre öncelikli bir dizine geçtikçe, hücre web sayfası daha büyük ve daha önemli hale gelecektir.

Ancak, bu hikayenin tamamı değil. İnsanlar hücresel birimleri olan bir internet sitesini ziyaret etme eğilimindedir. İlginç bir şey bulurlarsa masaüstüne dönerler.

Ancak Google, hücre öncelikli dizine eklemeye doğru ilerledikçe. Mobil internet sitenizin hızının çok önemli olacağını bilmelisiniz.

Google aracılığıyla hücresel web sayfası hızının bir sıralama faktörü olacağı doğrulandı.
Bu özellik, web sitenizin mobil cihazlarda hızlı bir şekilde açılması için gereklidir.

AMP’yi hücresel sayfalara uygulamayı düşünüyorsanız, daha da iyi. Bu, mobil internet sitenizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *