Yağ kartuşlarınız için neden teşhir paketleri kullanmalısınız?

Diposting pada

Kenevir yağı kartuşu endüstrisi hala emekleme aşamasındadır, ancak şimdiden hızla büyümektedir. Birçok kişi bu ekran kartuşlarını ve bunlarla neler yapabileceğinizi merak ediyor. En sık sorulan sorulardan biri, kartuşlarınızı müşterilere sunmadan önce bir teşhir paketi kullanmanız gerekiyor mu? Bu makale, bu yeni sektörde başarılı olmak için neden bir tane kullanmanız gerektiğini açıklıyor!

Kenevir yağı kartuşlarının son kullanma tarihi yoktur çünkü yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve uyuşturucu ve nikotin, alkol ve kafein gibi diğer ilaçlardan daha güvenlidir. Ancak kartuşların eskidiği ve lezzetini kaybettiği durumlar oldu. Tadı plastik gibi olan bir kartuşta nefes almaktan daha kötü bir şey yoktur!

Bunun sizin deneyiminiz olmasına izin vermeyin. İşte ekran başlık paketlerini kullanmanız için bazı nedenler Özel vape kartuş kutuları Kartuşlarınız için:

Bu, ürünün daha profesyonel görünmesini sağlar:

Bu, ürünün daha profesyonel ve kaliteli görünmesini sağlar. Bu, ucuz tek kullanımlık ürünler yerine orijinal ürünlerle uğraşıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar. Ek olarak, müşterileriniz teşhir paketleri kullanarak birinci sınıf malzemelerle dolu otantik bir kenevir yağı kartuşu satın aldıklarını bilirler. Ayrıntılara gösterilen özeni takdir edecekler ve yalnızca başka bir satın alma için geri gelmekle kalmayacak, aynı zamanda arkadaşlarına sizden bahsederek daha fazla iş yapmalarını sağlayacaklar!

Bir teşhir paketi üzerinde tasarım yapmak, bir kartuş veya buzlu camdan daha iyi görünür ve ürününüzü başka türlü bilmeyen müşterilere iletmede daha etkilidir.

Ambalaj, ürünü hasardan korur:

Ambalaj, ürünü teslimat sırasında güneş ışığına veya aşırı ısıya maruz kalmanın neden olduğu hasarlardan korur. Şu anda bunu yazdığım California’nın ne kadar sıcak olduğunu hayal edebilirsiniz. Bu nedenle kartuş paketiniz ısıya dayanacak şekilde kalın ve güçlü olmalıdır!

Bir vitrin, kartuşunuzu hasardan korur ve sert bir yüzeye düştüğünde camın kırılmasını önler. Ayrıca içindeki yağın bütünlüğünü korumak için çok önemli olan ısı, ışık ve nemden de koruyabilir.

Yeniden kullanılabilir ambalaj:

Ambalaj tekrar kullanılabilir. Müşterileriniz kartuşlarını eve götürürler, kalemlerine bırakırlar ve kullanmayı bitirdikten sonra şişeyi makyaj, mücevher ve hatta kenevir çiçekleri gibi başka şeyler için saklayabilirler.

Yeniden kullanılabilir olduklarında ve aynı zamanda harika markalaşma fırsatları sağladığında teşhir paketlerini kullanmak ekonomiktir!

Bu demo paketleri yeniden kullanılabilir! Yaratıcı olabilir ve bunları tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bir stand veya tutucuya yatırım yapmak istemeseniz bile kartuş paketinizi kasanın yanındaki masada tutabilirsiniz.

Güzel, temiz göründüğü ve markalı bir etikete sahip olduğu için kartuşlarını satın almak için kendi kutularını ve çantalarını getiren müşteriler bulmak da yaygındır. Bu nedenle, kaliteli özel kutu baskısına yatırım yaptıysanız, bunun karşılığını alacaksınız! Bu sayede markanız mağaza dışında bile onunla karşılaşan herkes tarafından tanınır.

Çocuklara dayanıklı ambalaj çözümü:

Çocuklara dayanıklı kapaklı bir teşhir paketi, çocukları yanlışlıkla ürününüzü yutmaktan korur. Bu çok önemli bir şey gibi görünmeyebilir, ancak muhtemelen bu ürünleri yasal yaştaki herkesin satın alabileceği eğlence dispanserlerinde sattığınızı unutmayın (gerçi eminim çoğu ilaç dispanserleri de bu fikre açık olacaktır). . Kartuşlarınızı kesinlikle küçük çocukların eline vermek istemezsiniz. Onlara şeker gibi görünüyorlar!

Müşteriler üzerinde iyi bir izlenim bırakır:

Tüketiciler genellikle cam kartuşları kaliteli ürünlerle ilişkilendirir, özellikle de benim geldiğim Arizona gibi nadir oldukları yerlerde. Müşteriler, kartuş deneyimlerini bir demo paketi içerecek kadar önemsediğinizi görmekten gerçekten memnunlar! O “ayırt edici” markalardan biri olarak hatırlayacaksınız.

Depolama için en iyisi:

Teşhir paketleri ve paketleri ayrıca boş kartuş toplama kaplarınız için harika bir ambalaj görevi görür. Yeterince yaratıcıysanız, ürünü boşalttıktan sonra bunları tek kullanımlık bir ekrana dönüştürebilirsiniz!

Ayrıca, bu paketler genellikle daha fazla yağ veya kuru çamur tutmak için normal bir kalemden daha kalındır. Farklı delikler, bazen damlalıklar ile gelirler ve ürünü boşalttıktan sonra daha büyük kartuşlar koyabilirsiniz!

kullanım kolaylığı:

Sadece doldurun ve üstünü vidalayın. Ayrıca, vitrinler kazara yutmayı önlemek için genellikle çocuklara karşı korumalıdır, bu her zaman güzel bir özelliktir. İnsanlar bu ambalajın özellikle kenevir ürünlerine ait olduğunu biliyorlar, bu yüzden yaptıklarında bir şüphe yok!

Önce etiketi çıkarırsanız, teşhir paketleri kenevir fitili taşıyıcıları olarak da işlev görebilir. Bu paketler, müşterilerin ilgisini çekmek için görsel çekiciliğini geliştirirken, yağ kartuşlarınızı güvenli ve güvenli bir şekilde depolamanıza ve müşterilerinize teslim etmenize yardımcı olur.

Bütçe ve çevre dostu paketleme çözümü:

Ambalajlama için en ekonomik seçenek teşhir paketleridir. Ve aslında paketinizin fiyatının ötesinde bir amaçları var. Bu paketleri kullanarak ürününüzü kolayca pazarda sert bir fiyat rakibi haline getirebilirsiniz.

Çevreye yardımcı olmak için görüntüleme paketlerini yeniden kullanmanın yollarını bulan birçok uygulama var! Harika bir fikir, onları üzerinde herhangi bir etiket olmadan “bardak” olarak kullanmaktır – dışarıda yemek servisi için mükemmeldir. Bunları kullandıktan sonra geri dönüşüm kutusuna veya kompost yığınına atın!

CBD işine girmek istiyor ancak tüm markanızın esrar etrafında dönmesini istemiyorsanız, bu paketler tam size göre! Bu, yalnızca aynı malzemeleri saklamak için kullansanız bile, ambalajınızı farklılaştırmanın süper kolay bir yoludur. Ayrıca, yeniden kullanılabilirler – bu nedenle müşterilerinizin geri geleceğinden emin olabilirsiniz!

Sonuç:

İşte onu kullanmanız için on nedenden oluşan listemiz Ekran kutuları Yağ kartuşlarınız için gözden kaçırmış olabileceğimiz eklemeler veya konuyla ilgili diğer yorumlar için bir yorum bırakın. Onları duymayı çok isteriz. Bu makaleyi beğendiyseniz, paylaşmaktan ve abone olmaktan çekinmeyin. Okuduğunuz için teşekkürler!

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *