Yeni bir annenin olmazsa olmazları

Diposting pada

Bebek, ebeveyn olmak için yeni bir annenin olmazsa olmazlarını topladığı zaman, önce hayatınızdaki tam bir değişikliği fark edersiniz. Uyuyabildiğin ve istediğini yapabileceğin günler geride kaldı. Aniden iş veya okul için erken kalkmanız, ağlayan bir bebeğe bakmanız ve masada her zaman yemek olduğundan emin olmanız gerekir. Ve tabii ki bebeğiniz emeklemeye, yürümeyi ve konuşmayı öğrenmeye başladığında durmak yok!

Yeni bir anne olarak, ilk birkaç ayı sorunsuz bir şekilde geçirebilmeniz için tüm gerekli şeylerin elinizin altında olması önemlidir. Bu gönderide, bebek bezi çantalarından çarşaflara kadar yeni annelerin olmazsa olmazlarından bazılarını listeleyeceğiz, böylece her şeyin halledildiğinden emin olabilirsiniz. Umarız bu yazı hayatınızı biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olur!

Bir bebek çantasına koymak için en iyi bebek eşyaları nelerdir?

Yeni bir ebeveyn olduğunuzda, yeni gelişiniz için ne paketleyeceğinizi bulmak çok zor olabilir. İster evlat ediniyor olun ister ilk çocuğunuzu doğuruyor olun, dikkate alınması gereken çok şey var. Ama biriyle Bebek paketihayatı biraz daha kolaylaştırabilirsin.

İşte paketlenecek en iyi bebek çantası ürünleri:

  1. Araba koltuğu Bebekler araba koltuğunda otururken daha güvenlidir ve çocuğunuz için doğru koltuğa sahip olmak çok önemlidir. Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi (NHTSA) tarafından onaylanmış bir tane aldığınızdan emin olun.
  1. bebek arabası Bebek arabaları bebeğinizi şehirde kolayca gezdirebilir ve farklı şekil ve boyutlarda olabilir. Uygun fiyatlı bir model bulabilir veya yüksek kaliteli bir modele yatırım yapabilirsiniz.
  1. Bir monitör Bebeğiniz uyurken veya yalnız zaman geçirirken onu takip edebilmeniz için bir monitöre sahip olmak çok önemlidir. Bazı monitörlerde dahili bir kamera bulunur, böylece bebeğinizi evin her yerinden izleyebilirsiniz.
  1. Beşik / yatak / oyun / mobil. Bu, yeni ebeveynlerin sahip olabileceği tabloyu değiştirmek için tüm farklı terimlerin bir listesidir.

Yeni bir anne bebek çantasında ne bulundurmalı?

Yeni bir annenin onun için olmazsa olmazları anaokulu paketleri Emzirmek için güvenli bir yer, giysiler, çocuk bezleri ve ıslak mendiller, bir gece lambası ve küçük bir oyuncak içerir. Ayrıca bir araba koltuğuna, bebek arabasına ve oyun alanına ihtiyacı var.

Yeni bir anne bebek çantasından ne çıkarmalı?

yeni bir anne Kanada Anaokulu Paketleri Bebek arabaları, araba koltukları, yataklar ve giysiler gibi temel öğeleri içermelidir. Ancak bazı isteğe bağlı öğeler, yeni ebeveynler ve çocukları için hayatı biraz daha kolaylaştırabilir. İşte bir bebeğin çantasından çıkarmanız gereken beş şey:

  1. Yeni bir anne için yüksek kaliteli bir video monitörü gereklidir. Sadece çocuğuyla gece gündüz bağlantı kurmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda acil bir durumda iç huzuru da sağlayabilir.
  1. Bebekler için iyi bir bebek kıyafeti seti çok önemlidir. Bebekler bebek kıyafetlerinden hızla büyüyebilirler, bu nedenle çeşitli bedenlere sahip olmak önemlidir.
  1. Bebekle seyahat etmek için bir araba koltuğu çok önemlidir. Mümkünse, doğrudan satın almak yerine kiralamayı deneyin. Bu sayede oto koltuğunun sağlıklı olmasını ve tüm güvenlik standartlarını karşılamasını sağlayabilirsiniz.
  1. Bebekler için bir diğer önemli parça ise yataktır. Bağımsız olarak uyumayı öğrenirken onlar için güvenli bir uyku ortamı sağlar.
  1. Yeni doğmuş bir bebeği taşımak için bir bebek arabası gereklidir

Sonuç

Yeni bir anne olmak yeterince zor olabilir, ancak bebeğiniz için ne paketleyeceğinizi bulmanın stresini ekleyin ve neredeyse sıcak kömürlerin üzerinde dans ediyorsunuz. Neyse ki, yeni bir anne olarak sizin için hayatı biraz daha kolaylaştıracak birkaç temel şeyi bir araya getirdik. Üç ana bebek demeti türü vardır: kumaş, elektronik ve hibrit. Giysiler ve çocuk bezlerinden araba koltuklarına ve bebek arabalarına kadar, bu pakette başlamak için ihtiyacınız olan her şey var – o yüzden büyük gün gelmeden her şeyi bir araya getirin!

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *