İşletmeler artık endüstriler arasında şiddetli bir rekabetle karşı karşıya ve başa çıkmanın yollarını bulmak, parçalanmış bir pazarda hayatta kalmalarına yardımcı olabilir. Yatırım yapmanız gereken bir şey, bilgiye, güvene ve güvenliğe daha hızlı erişimi teşvik eden bulut teknolojisidir, böylece şirketinizin sicili rekabette öne çıkar. teşvik eder. Alanınızda lider olarak kendinizi farklı kılmak ve rekabette öne çıkmak istiyorsanız, yönetilen ağ destek hizmetleri en iyi seçim olabilir. faydaları bir Ağ bakım şirketi Aşağıda listelenen BT hizmetlerini yönetmek için.

İleri teknolojiyi kullanarak geleceğe hazır hizmetler.

Önde Gelen Yönetilen Hizmet Sağlayıcılar (MSP’ler), mevcut önde gelen araçları ve teknolojileri kullanarak hizmetler sunmalıdır. BT hizmetleri, ek maliyetler oluşturmadan veya mali durumunuzu riske atmadan sürekli olarak güncellenir. Yönetilen BT hizmetleriniz eskimeyecek, bu yüzden endişelenmenize gerek yok.

Düşük başlangıç ​​yatırımı ve sabit aylık maliyetler

Özel donanım ve yazılımlara çok para harcanıyor. Müşteriler, yönetilen hizmetlerden en iyi telekomünikasyon ve kurumsal düzeyde çözümleri alabilir. Sabit bir aylık ödeme planı size ne alacağınızı ve sözleşme süresince ne kadara mal olacağını söyler. Beklenmeyen yükseltmeler veya fiyat değişiklikleri olmayacak, garantili.

Ağ bakım şirketi tarafından hizmet esnekliği

Yönetilen BT hizmet sağlayıcıları genellikle çok esnektir. Kullandıkça öde planı, gerektiğinde hızlı genişlemeye veya konsolidasyon gerektiğinde maliyet tasarrufuna olanak tanır.

yakınsanmış hizmetler

Bir “yakınsak” bağlantı birçok Ağ tasarım hizmetleri, bu da altyapı maliyetlerini azaltır. Evden çalışan uzaktan çalışanların, Genel Merkez çalışanlarınızın kullandığı tüm ses ve veri uygulamalarına erişebilmesi, ek üretkenlik ve verimlilik avantajları sağlar.

Ağ tasarım hizmetleri

Çok güvenilir ve güvenli bir altyapı.

Yönetilen bir hizmet sağlayıcının veri merkezleri ve kontrollü ağ altyapısı, tipik bir kurumsal BT hizmetinden çok daha güvenilirdir. Altyapı, hükümetin onayladığı güvenlik önlemleri ile yılın her günü 24 saat boyunca korunur.

Bilgi

Yönetilen hizmetleri seçerek, uzmanlaşmış bilgiye sahip personele erişebilirsiniz. Personelinizi asla kullanmayacakları beceriler konusunda eğitme masrafından kendinizi kurtarın çünkü yalnızca bir kez ihtiyaç duyacağınız şeyler var. Redcentric, altyapısına 100 milyon £ yatırım yaptı ve mükemmel operasyonlar ve 7/24 teknik destek ekipleri tarafından destekleniyor.

teknik Destek
teknik Destek

yoğunlaşmak

Yönetilen ağ hizmetleriyle, tüm sunucularınızı ve uygulamalarınızı yönetilen veri merkezlerinde merkezileştirebilme avantajına sahip olursunuz, bu da nerede olursa olsun çalışan performansını artırır. Sanal hizmetler, depolama ve yedekleme altyapısının tümüne ağ üzerindeki merkezi veri merkezleri aracılığıyla erişilebilir.

İyileştirilmiş hizmet standartları

Daha iyi performans ve hizmet seviyesi kontrolü, yönetilen bir Ağ destek çözümleri. Hizmet düzeyi anlaşmalarınız varsa, hizmet sürekliliğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, yönetilen bir hizmet sağlayıcı yılda 365 gün destek sunar.

İş sürekliliği ve olağanüstü durum kurtarma

Yönetilen bir hizmet sağlayıcının geçimi hizmet sunumuna (MSP) bağlıdır. İş sürekliliğini korumak için kullanılabilir, sağlam ve yedekli ağlar ve veri merkezleri kurdular. Bu devasa teknoloji yatırımı elinizin altında. Ana ofisinizi kaybetseniz bile bilgileriniz korunur ve ses hizmetiniz devam eder.

Çimleri besleyin ve düzeltin

Kritik iş sistemlerinizi şirketinizin veri merkezlerinde merkezileştirerek ve uygulamalarınızı sanal platformlarda çalıştırarak, karbon ayak izinizi en aza indirerek ve maliyetleri düşürerek enerji verimli bir çözüm. Bahsetmek paradan tasarruf edebilir.

Sonuç

Herkesin operasyonel üretkenliği artırması gerekir, ancak bunu başarmak için herkesin işten izin alması gerekmez. Yönetilen BT hizmetlerinin bu sorunun üstesinden gelmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Sıkça Sorulan Sorular

Yönetilen bir hizmet sağlayıcıyı nasıl seçerim?

Hızlı yanıt ve servis.

Yıllık harcamalar için bütçe

Afet stratejisinden kurtarma.

Yabancı satıcılarla işbirliği

Yerinde bakım ve destek.

Günlük bulut hizmeti ve yedekleme.

Güvenlik için izleme ve test etme.

Yönetilen bir BT hizmet sağlayıcısı, çalışma süresini ve güvenliği garanti eder

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.