Çok istisnai, sipariş üzerine baskı Telefon kılıfı veya birkaç gün içinde Hindistan’ın herhangi bir yerindeki vaka senaryoları. Ücretli hizmetler, ön ödemeli ve Paytm ücretleri ile birlikte ürün ve hizmetlerin hızlı teslimatı ile Hindistan’daki çoğu kentsel bölgeye gönderiyoruz. zapvi ile telefon koruma kabinlerinizi gözlerden uzak oluşturun! Tüm şehirlerden ve daha fazlasından özel olarak piyasaya sürülen telefon arka kapağı üretiyoruz. Tüm resimler Zapoi Olağanüstüdürler çünkü fotoğrafınızı bu konumda yazdırabilirsiniz.

Telefon kapağına fotoğraf nasıl yazdırılır?

İnsanlar, birebir görselle özelleştirilmiş bir telefon kapağı planlamayı ve üzerinde yayınlamayı zor bulabilir. Ancak şimdi, özel bir telefon kılıfı satın alma sürecinin tamamını kolaylaştıran birkaç uygulama bulacaksınız. 1: Telefonunuzun marka ve modelini seçin. 2: “Resim Ekle” ye tıklayın. Dahili veri dosyalarınızdan sürükleyerek veya seçerek resmi ekleyin. 3: Görünüme ince ayar yapın ve özel bir telefon kılıfı satın alın.

Siparişimi nasıl kaydederim?

Sipariş vermek için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Beğendiğiniz bir şey bulana kadar geniş ürün yelpazemize göz atın. Çok kolay olmalı – tüm ürünlerimiz harika! Ne istediğinizi seçtikten sonra, varsa ilgili boyutu seçin. Referans için beden çizelgemizi kontrol edebilirsiniz.
 • İşiniz bittiğinde, “Sepete Ekle” düğmesini tıklayın
 • Tüm ürünleri ekledikten sonra sağ üstteki sepet simgesine tıklayın. Alışverişe devam etmeyi (istediğinizi biliyorsunuz) seçebilir veya siparişi onaylayıp “Ödeme” düğmesini tıklayabilirsiniz.
 • Oradan, mevcut Zapvi hesabınızda oturum açabilir veya “Yeni Kullanıcı” olarak devam edebilir ve bir tane oluşturabilirsiniz.
 • İşiniz bittiğinde, ödemeye devam edin, teslimat adresinizi onaylayın ve “Sipariş Ver”i tıklayarak siparişinizi onaylamak için tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin.

Siparişimi nasıl teslim alırım?

 • Birkaç saygın kurye şirketiyle bağlantı kurduk, bu nedenle siparişleriniz, yaşadığınız yere bağlı olarak 2-7 iş günü içinde kapınıza teslim edilecek. (Beklemekten nefret ettiğinizi biliyoruz).
 • Tüm ürünlerinizin size mükemmel durumda ulaşmasını sağlamak için tüm siparişler tamamen kapalı ambalajlarda teslim edilir.

Ayrıca okuyun: Neden PrestaShop’u seçmelisiniz?

Banka Kartı / Kredi Kartı / Net Bankacılığı kullanarak sipariş vermeye çalıştım. Sipariş başarılı olmadı, ancak param kesildi. Burada ne oluyor?

 • İlk adım olarak, hesabınızın borçlandırılıp ödenmediğini görmek için lütfen banka hesabınızı kontrol edin. Hesabınız gecikmişse, genellikle 10 iş günü içinde bankalar tarafından geri alınır.
 • Diğer herhangi bir yardım/sorun için bize help@zapvi.in adresinden yazabilir veya yardım hattımızdan bizi arayabilirsiniz, sorunları çözmenize yardımcı olacağız.

Telefon kapağı siparişimin durumunu nasıl kontrol ederim?

 • Favori ürünleriniz için sipariş verdiniz ve gelmesini bekleyemiyorsunuz. Duyguyu biliyoruz! Siparişin ne zaman geleceğini öğrenmek için öncelikle hesabınıza giriş yapmalısınız. Soldaki (sağ üst köşedeki) sepet simgesine tıklayın ve bilgilerinizi girin.
 • Mevcut sipariş durumunuzu (ve sipariş geçmişinizi) görüntülemek için Siparişler’e tıklayın. Ayrıca sağ üstteki “Siparişi Takip Et” seçeneğine tıklayıp sipariş numaranızı yazıp sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Evet, bu kadar kolay!
 • Başarılı bir sipariş verdikten sonra, e-posta ve SMS yoluyla hemen onay ve sipariş ayrıntılarını alacaksınız. Ürünleriniz gönderildikten sonra e-posta ve SMS yoluyla tekrar bilgilendirileceksiniz (evet, her adımda güncellendiğinizden emin olmak istiyoruz).
 • Siparişinizin teslimatında gecikmeye neden olan olağandışı bir olay veya komplikasyon olması durumunda, tarafımızdan nedenleri ve revize edilmiş sevk ve teslimat zamanlaması ile derhal bir güncelleme alacaksınız.
 • Başka bir sorun/gecikme varsa veya siparişin hemen teslimine ihtiyacınız varsa, help@zapvi.in adresinden bize yazın.

Bagikan:

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan.